• Home

18 серпня 2019

ШКІЛЬНА ДРУЖБА РОКАМИ МІЦНІЄ Минулих вихідних піввіковий ювілей закінчення міської школи №2 відзначили випускники 1969 року

180819 3Будьмо щирими: мало кому з нас подобалось навчання у школі, мало хто відчував непідробну любов та повагу до вчителів. Осмислення важливості цього етапу на життєвому шляху приходило значно пізніше, з роками, а то й десятиліттями. Як і розуміння важливості і міцності шкільної дружби.

…Коли в місті з’явилась школа №2, котра відбрунькувалась від єдиної, першої, мої ровесники пішли лише у другий клас. Тоді, у далекому 1960 році, навіть у нововідкритій школі бракувало класів для навчання. І ми до четвертого класу ходили у другу зміну. Взимку, а зими тоді були ой які люті та сніжні, батьки змушені були виходити зустрічати своїх школяриків та витягати санками з заметів. Були перебої зі світлом, тож керосинові лампи були обов’язковим атрибутом кожного класу. Яскравим спогадом дитинства для моїх ровесників став весняний сонячний день, 12 квітня 1961 року, коли в космос полетів Юрій Гагарін. Скільки нас всі ці роки жило з мрією повторити його подвиг!

Читать далее

НАБИРАЄ ПОПУЛЯРНОСТІ

180819 2показ фільмів під відкритим небом на майдані Незалежності в райцентрі
Як повідомила одна з ініціаторів проекту «Ідея» Софія Бугайкіна, показ мультфільму під відкритим небом минулої неділі відбувся знову:
« За підтримки міської ради і небайдужих людей, ми гарно провели недільний вечір. Ідея спрацювала, потрібно тепер більший екран та більше звуку, адже глядачів значно більше, ніж на першому показі (попрацюємо над цим).
Читать далее