• Home

20 серпня 2019

СВЯЩЕНИКИ І ПОЛІТИКА

200819 2Ці роздуми днями зустрів на фейсбук-сторінці черговий цікавий пост активного блогера, постійного автора газет «День», «Українська правда», свого колишнього однокурсника по факультету журналістики Львівського університету. Глибокий вдумливий аналіз подій та явищ суспільного життя, тонка іронія, логічність та ясність висновків завжди вигідно вирізняли публікації Михайла Мищишина серед інших. Тож хочу запропонувати увазі читачів одну з них.

«Відносно священиків, які захоплюються політикою, діє один загальнолюдський закон. Якщо в серці святого отця є місце для політики, значить, в ньому залишається менше місця для Бога і ближнього. Я не сумніваюся, що у наших духівників дуже великі серця, і вони здатні вмістити дуже багато. Проте. На жаль, багато українських священики, судячи з їх участі в Майданах, і навіть цілі Церкви, вважають своє захоплення політикою і свої політичні оцінки - правильними. Може бути, я чогось не розумію. Але де душа, а де політика і політики, будь-які.

Читать далее

ЯКБИ НЕ США, НАЦИСТИ СТЕРЛИ Б РОСІЮ З ЛИЦЯ ЗЕМЛІ

200819 1Вісімдесят років тому, 1 вересня 1939 року, розпочалась найстрашніша і найкровопролитніша в історії людства Друга Світова війна. Пропонуємо увазі читачів тижневика публікацію про малознану сторінку цієї війни.

 

Популярний у пострадянському середовищі експерт Alexander J Flint подає незручний  для радянсько-російської пропаганди фактаж про справжню історію  та вплив супердержав на неї.

У коментарях до одного з постів читач задав питання – чи відомо мені, коли союзники відкрили Другий фронт? Підтекст питання був такий – поки ми кров проливали, воюючи з Гітлером, союзники відсиджувалися і прийшли вже на готовеньке, щоб встигнути до поділу Європи.

Цілком можливо, що в новому підручнику російської історії ця версія стане основною і за сумніви в її достовірності буде загрожувати кримінальний термін як за спотворення історії, приниження великої ролі радянського народу в боротьбі проти фашизму та ін.

Читать далее