• Home

31 серпня 2019

31 серпня 2019

КОМУ ЗАВАЖАЮТЬ ТУЇ НА БУЛЬВАРІ ЧЕРНЯКА?

310819 2У місті – черговий акт вандалізму: невідомі зухвало поглумилися на центральних клумбах, викорчувавши одне деревце туї та ще два – пошкодивши.

Як повідомив нашому виданню перший заступник міського голови В.М.Ісюк, про нанесені збитки комунальній власності вже складено відповідну заяву та направлено у правоохоронні органи. У той час, як працівники поліції займатимуться пошуками зловмисників, активна позиція у питанні збереження міської інфраструктури від зазіхань вандалів має стати життєвим правилом усіх, без винятку, жителів Радивилова.

Читать далее

СВІТЛІЙ ПАМ’ЯТІ ПОЛЕГЛИХ ЗАХИСНИКІВ

310819 1У четвер, 29 серпня, в Україні вперше на офіційному рівні відзначали День пам'яті захисників, які загинули в боротьбі за її незалежність, суверенітет і територіальну цілісність. Таку пам’ятну дату своїм указом встановив президент України Володимир Зеленський, про підписання документа глава держави поінформував під час урочистостей 24 серпня. Саме 29 серпня на Донбасі, за даними Міноборони, загинули 223 – це найбільше, ніж будь-коли у новітній історії України.

Читать далее