• Home

08 вересня 2019

І КРАЇНА ЗНАНЬ ВІДЧИНИЛА ДВЕРІ

080919 2Хоч надворі й осінь, вулиці міст і сіл нашої громади наче вдруге розквітли - від дитячих посмішок та їх дзвінкого щебету. Це наш край, наша держава зустрічали День знань – справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності. Це свято особливе не лише для школярів, а й для тих, хто щоденно віддає їм свої знання та тепло сердець, навчає і з любов'ю виховує. Є у календарі такий день, коли усі шляхи ведуть до школи. У понеділок, 2 вересня, закликала гостей та вихованці на свято, приурочене до Дня знань, і Підзамчівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів.

Читать далее

РОЗПОЧАВСЯ РІК ШКІЛЬНИЙ!

080919 1Вересень, немов учитель, закликав дітвору на уроки. На початку тижня в усіх загальноосвітніх закладах Радивилівської об’єднаної територіальної громади відбулось свято Першого дзвоника. Після яскравих і насичених літніх канікул учні знову приступають до науки.

Для когось навчальний рік, що розпочався, буде першим, для когось – останнім чи черговим. Але день, яким він відкривається, однаково хвилюючий і незабутній – святковою атмосферою, радісними усмішками друзів, свіжістю оновлених класів.

Читать далее