• Home

13 вересня 2019

ЯК ЇСТЬ, ТАК І ВЧИТЬСЯ

130919 3Вересень це не тільки початок шкільного навчання у дітей, але й початок їхньої самостійності, пристосування до нових правил поводження в освітньому закладі, учнівському колективі.І ця різка зміна звичного домашнього життя не може не позначитись, в першу чергу, на психологічному стані дитини, її становленні, як особистості. Не будемо детально зупинятись на навчальному процесі: хотілося би більш детально проаналізувати таке важливе питання харчування дітей у школі. В цьому не менша важлива запорука успішного навчання вашого учня.

Читать далее

ДВА БУКЕТИ…

130919 25.09.2014... Для мене цей день став, як "контрольний постріл"... Про загибель Вані Лемещука я дізналася 6.09... Коли він їхав в АТО (вже після загибелі мого чоловіка), я запевняла, що з ним точно все буде ок.

...Борт з трьома тілами ми з його дівчинкою поїхали зустрічати 10 вересня... У мене вже був досвід. Як жахливо, мати такий досвід!.. Менше місяця тому в аеропорту було людно, почесна варта, представники влади... Коли ми приїхали 10 вересня, я подумала, що щось наплутали і борту не буде. Бо були лише дві згорьовані родини інших загиблих і...ті, хто приїхали до Лемещука...

Читать далее

МІСЬКІ ДЕПУТАТИ ЗВЕРНУЛИСЬ ДО ПРЕЗИДЕНТА

130919 1З проханням недопускати спонтанного збільшення видатків з місцевих бюджетів посеред фінансового року. Така ініціатива здобула беззаперечну більшість депутатських голосів під час пленарного засідання позачергової, 66-ї сесії Радивилівської міської ради, яке відбулось у четвер, 5 вересня.

На таке рішення міських обранців спонукала постанова Кабінету Міністрів України № 695 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 січня 2018 року №22", якою за рахунок місцевих бюджетів вже з 1 вересня цього року встановлюється підвищення посадових окладів працівникам закладів дошкільної та позашкільної освіти у розмірі 10 відсотків. Реалізація зазначеної постанови повинна, за рішенням попереднього кабміну, здійнюватися органами місцевого самоврядування у межах затвердженого фонду заробітної плати на 2019 рік, без будь-якої компенсації видатків з державного бюджету місцевим бюджетам.

Читать далее