• Home

16 вересня 2019

ТАКА ЇЗДА: ШКІЛЬНИЙ АВТОБУС В ОДИН БІК, УЧНІ - В ІНШИЙ

160919 2Наскрізь парадоксальна ситуація нині склалася в селі Гаї-Лев'ятинські Радивилівської об'єднаної громади. Абсурдність її, відверто кажучи, розуміє кожен, хто керується здоровим глуздом. Адже, щойно досягнула завершального епату одна із найбільш гострих проблем гаївчан - придбання транспортного засобу для підвезення учнів та малих дошкільнят на заняття у найближчі освітні заклади в с.Немирівку, як увесь процес зі скреготом ризикує зірватися на гальма. А все через банальну людську безвідповідальність. У той час, як в міській раді на повен темп тривають тендерні домовленості щодо закупівлі шкільного автобуса учням, які проживають у Гаях-Лев'ятинських Радивилівського району, а на навчання дістаються за два кілометри - у село Гаї-Дітковецькі, що на Бродівщині, більш як десяток сімей, які ще влітку давали згоду на переведення своїх дітей у Немирівську ЗОШ, різко дали задню. Як наслідок, у салоні перевізника, який до моменту закупівлі шкільного автобуса тимчасово здійснює транспортування учнів громади на навчання у Немирівку, нині налічується всього п'ятеро (!) неповнолітніх пасажирів.

Читать далее

ВАКЦИНУВАТИ ЧИ НІ? ОСЬ В ЧОМУ ПИТАННЯ!

160919 1Вже перевірено і часом, і досвідом, що на світі є дві речі, про які може розмірковувати кожен із глибоким знанням справи, незалежно від фаху. Перше – як зробити змістовну газету, друге – як вилікувати людину.

До чого я веду? А до того, що дякуючи нашій самовпевненості, коли ми вирішуємо: потрібне щеплення дитині чи ні, – маємо епідемію кору в Україні. Саме так, неоголошену епідемію, стверджують медики. Тож напередодні 1 Вересня, коли усі навчально-виховні заклади оголосили, що дітей, які не мають щеплень не допустять до занять, вирішила поспілкуватися із головним спеціалістом управління охорони здоров’я облдержадміністрації Людмилою Яценею.

– Людмило Олександрівно, медики лякають нас чи насправді існує серйозна загроза епідемії?

Читать далее