• Home

21 вересня 2019

НА ПРЕСТОЛЬНЕ СВЯТО – ТРИ ЮВІЛЕЇ

210919 4Щоосені 12 вересня в Радивилові - особливий день. Тоді свого небесного покровителя вшановує Свято-Олександро-Невський храм, а цього року його парафіяльна громада відзначає одразу кілька славних ювілеїв: 195 років із початку будівництва, 145 років з дня освячення храму та 15 років перебування часточки мощів святого Олександра Невського у цій святині.

Читать далее

ПО ЖИТТІ - З ПІСНЕЮ!

210919 2По-особливому зазвучала ця осінь у долі Марії Володимирівни Федорович, музичного керівника творчого об'єднання любителів пісні "Надвечір'я". Наче сім нот - так і сім десятиліть її життя - злагоджено вишикувались дивовижним акордом, щоб тепер зазвучати у ювілейній тональності.

За час, відколи Марія Володимирівна стала частиною ветеранського колективу, вона проявила себе не лише як професійний музикант, а як авторка чудових віршів та композитор. Написала близько ста пісень, які увійшли до репертуару клубу " Надвечір'я" і після дебюту одразу ж завоювали і дотепер примножують любов глядача. Усе тому, кажуть шанувальники, що від них віє дивовижною енергетикою та емоційним різноманіттям.

Читать далее