• Home

27 вересня 2019

А «СТУДЕНТАМИ» СТАЛИ ПЕНСІОНЕРИ І ВЕТЕРАНИ!

270919 5Навесні минулого року з ініціативи директора районного центру обслуговування пенсіонерів та осіб з інвалідністю Коханець Галини Михайлівни був створений університет третього покоління. Слухачами його стали колишні вчителі, працівники районної лікарні, різних установ та організацій міста, пацієнти центру.

Галина Михайлівна запропонувала мені очолити відділення історії, а Василю Олексійовичу Ящуку, колишньому вчителю української мови і літератури СШ №1 – філологічне відділення.

На своїх заняттях ми обговорюємо різні питання. Я ознайомлюю слухачів з найважливішими подіями, що відбулися у різний час на території України, рідного краю, країн Європи і світу. Василь Олексійович розповідає про красу рідної мови, про творчість видатних українських і світових поетів та письменників.

Читать далее

ДОБРОТА ВРЯТУЄ СВІТ

270919 4У Підзамчівській ЗОШ І – ІІІ ступенів відбувся тиждень протидії булінгу в рамках реалізації просвітницького проекту «Я маю право». Метою проведених заходів було ознайомити учнів з поняттями, формою та структурою булінгу; виховувати почуття емпатії та переживання до дитини, яка зазнає насильства; розвинути вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації; сформувати навики відповідальної та безпечної поведінки.

Читать далее

НАЗУСТРІЧ ВРАЖЕННЯМ

270919 3Учням художнього відділу Радивилівської школи мистецтв пощастило побувати на цікавій та пізнавальній екскурсії мистецькими закладами в м.Рівне.
Тридцять двоє допитливих, енергійних учнів, які в майбутньому мріють навчитися професійно відтворювати красу цього світу фарбами, разом із своїми викладачами А.Капустою, О.Дудар та завідувачем художнього відділення І.Чубаєвським побували на екскурсії в м. Рівне. Відвідали місця, де почерпнули для себе багато цікавого та корисного, а саме - художню галерею "Євроарт" та виставку старовинного іконопису в Рівненському краєзнавчому музеї, мали нагоду оглянути експозицію робіт рівненського художника Григорія Косміаді та його учнів, а також почути розповідь про його незвичайну життєву історію.

Читать далее

ВОНИ РОЗПОЧАЛИ. ХТО ПРОДОВЖИТЬ?

270919 1В рамках завершального етапу проекту Zero Waste School старшокласники Радивилівського НВК «Школа№2-ліцей» повторили корисну природоохоронну акцію, яку вперше провели цьогоріч навесні. Молодь знову присвятила один день прибиранню лісу, що в районі Меморіалу Слави. Хоч і зібрано повні міхи усілякого квартирно-гаражного мотлоху, садово-городніх відходів, юні волонтери звітують: вдалось звільнити від непотребу, порівняно, дуже невелику ділянку зелених легень нашого міста. Дались взнаки літні посиденьки за шашликом радивилівських відпочивальників. Майже повсюди під деревами й кущами - пакети із вчорашніх пікніків та незліченна кількість спорожнілої склотари. Тож тепер ліс потребує, щонайменше, тиждень, а то й два, ось таких щоденних акцій з порятунку. В зв’язку із цим, активна молодь просить небайдужих містян виявити громадську ініціативу та у ці дні долучитися до еко-акції. І закликають взяти з них приклад символічним викликом:"Я прибрав ліс - твоя черга"…

Читать далее