• Home

30 вересня 2019

30 вересня 2019

КОЛИ ГОВОРИТЬ ПОЕТ…

300919 3З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек в Радивилівському професійному ліцеї організовано тематичний тиждень.

В навчальному закладі відбулася презентація нової книги Василя Ярмуся «Моя поезія: Без гриму».

Є люди, яких не помічаєм поміж сотень інших, а поговориш – і відчуєш: перед тобою особистість, багата внутрішнім світом людина. Саме такою людиною є наша місцевий поет, працівник нашого ліцею, Василь Дмитрович Ярмусь. Нелегкі випробовування випали на його долю, але він ніколи не втрачає оптимізму, він любить життя, любить людей і серце його відкрите для людей. Правдивим доказом цього є його вірші.

Читать далее

ПЛІДНОЇ, ЯК БАГАТА ОСІНЬ, ВИХОВАТЕЛЬСЬКОЇ ПРАЦІ!

3300919 2Коли вересень лиш починає наносити перші багряні штрихи на мольбертах днів, своє професійне свято відзначають працівники дошкілля. Люди, які плекають нові паростки життя, і чиї життя цілком присвячені дітям. Не інакше як з радістю несе свою любов і мудрість серця вихованцям Радивилівського ЗДО №2 «Усмішка» його директорка Марія Олексіївна Порученко. Дошкільний заклад, у якому працює, асоціюється у неї з дивовижною Країною Дитинства, де вихователям відведена особлива роль: світлом простеляти шлях кожного із маленьких жителів.

Цьогорічне відзначення Дня вихователя у Марії Олексіївни співпадає із непересічною подією: за сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок у розвиток дошкільної освіти її було представлено до нагородження Подякою Міністерства освіти і науки України. З цієї чудової нагоди редакція тижневика привітала керівника «Усмішки», а Марія Олексіївна, в свою чергу, не відмовилась від передсвяткового інтерв’ю:

Читать далее

БІБЛІОТЕКА І ГРОМАДА: ШЛЯХИ СПІВПРАЦІ

300919 1Бібліотечна система Радивилівської ОТГ є складовою частиною громади як центр задоволення потреб громадян у публічній інформації, як центр формування інформаційних мотивів для громади, як соціокультурний центр. Непрості реалії сьогодення змушують публічні бібліотеки ОТГ швидко переформатовуватися, вдосконалюватись і розвиватись відповідно до змін у потребах громади.

Книгозбірні сьогодні – це те місце, куди можуть прийти люди різного віку, щоб знайти інформацію, скористатися новими послугами. Бібліотеки виконують роль посередників у спілкуванні з владою, отриманні довідок, юридичних консультацій, вторинної юридичної допомоги, у сплаті комунальних послуг, оформленні субсидій, реєстрації на ЗНО, пошуку роботи, складанні резюме, відкритті власної справи, онлайн-запису до лікаря, замовленні товарів тощо.

Читать далее