• Home

жовтня 2019

31 жовтня 2019

СМЕРТЕЛЬНИЙ ВІДГОМІН ДРУГОЇ СВІТОВОЇ

311019 1Радивилівщину продовжують очищати від вибухонебезпечних предметів

З метою реалізації завдань і заходів з розмінування території лісового масиву поблизу села Срібне Радивилівського району у період з 21 жовтня по 02 листопада 2019 року групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення ДСНС області розпочато розмінування.

Читать далее

30 жовтня 2019

У КРУКАХ ТА КОПАНЯХ ВІДРЕМОНТУВАЛИ АВТОБУСНІ ЗУПИНКИ

301019 1Востаннє ці об’єкти «бачили» фарбу й щітку, ще, мабуть, на етапі будівництва…
На останніх фото добре видно, в яких умовах, за роки бездіяльності колишніх посадовців сільради, жителям обох віддалених сіл нині вже Підзамчівського старостинства доводилось чекати на громадський транспорт. Облуплені та вицвілі стіни, понищені лавки та бур’яни довкола… За таку безгосподарність невеличким будівлям, які зустрічали й проводжали пасажирів, здається, було соромно навіть більше від керівників, у чию компетенцію входило опікуватися благоустроєм населених пунктів колишньої сільради.

Читать далее

29 жовтня 2019

ПІДЗАМЧІВСЬКІ МОЛОДИЦІ ПІДКОРИЛИ ДУБНО

291019 2Вокальний ансамбль"Чисті роси" Будинку культури с.Підзамче та солістка Віта Казмірук яскраво представили Радивилівську громаду на обласному фестивалі сільських аматорських колективів"Таланти твої, Рівенщино!», який проходив в м.Дубні минулих вихідних.

Обласний фестиваль, засновником якого є комунальний заклад «Рівненський обласний центр народної творчості» Рівненської обласної ради, проводиться з метою удосконалення діяльності сільських культурно-дозвіллєвих комплексів, зростання виконавської майстерності творчих колективів, сприяння їх подальшій самореалізації.

Читать далее

ПРОПАЛА…ГАЗЕТА!??

291019 1«Без оголошення», «…віроломно пропала» - саме так, у дусі повідомлення «Совинформбюро» про початок війни 1941 року, хочеться інформувати обдурених передплатників про припинення випуску газети «Радивилів POST». А мала б це, заздалегідь, зробити сама редакція даного видання. Банкрутувати теж варто достойно…Це ж вам не якась «Пропала грамота». Пропала газета! Точніше, тихо вмерла. «Загнулась».

Втім, цю подію помітити в Радивилові та районі могла хіба якась сотня-друга передплатників та покупців цього видання. Хто-хто, а редакції конкуруючих видань добре знали, що вказуваний «Постом» тираж завищений не менше, ніж в десяток разів. І його падіння тривало, з року в рік, доволі тривалий час. Читач, особливо нинішній, таки має вибір. Між цікавим, малоцікавим і зовсім нецікавим. Досить лиш глянути на гори «макулатури» в газетному кіоску, яка нікому, ніколи і ні до чого.

Читать далее

28 жовтня 2019

У 75-ТУ РІЧНИЦЮ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ

281019 4в Радивилові та старостинських округах об’єднаної територіальної громади відбулись меморіальні заходи. Громада вшановувала пам’ять героїв-захисників, які заплатили власним життям за мирне майбуття поколінь.

У День визволення України від фашистських загарбників ми із сумом і гіркотою згадуємо про події Другої світової війни, які мали трагічні наслідки для кожної української родини: із поля бою не повернувся чийсь чоловік, брат, батько, син. Битва за Україну тривала довгі 22 місяці, і стала одним із вирішальних чинників розгрому військ гітлерівської Німеччини та її союзників. Про це розповідали, насамперед, місцевій молоді: напередодні пам’ятної дати у бібліотеках та загальноосвітніх закладах об’єднаної громади відбулись виховні години та тематичні заходи, присвячені подвигу ветеранів тієї найкровопролитнішої з воєн.

Читать далее

КАЗКОВА КРАЇНА «ВАТЕРЛЕНД»

281019 3Цирк… і піднімається настрій. Це мистецтво користується величезною популярністю у дітвори. Без нього й дитинство якесь неповне…

   Саме у такий незвичайний світ завітали учні 4-5 класів Підзамчівської ЗОШ І-ІІІ ст. Разом з класними керівниками Владикою Г. Я. і Ботаревою-Тівон Т.О., 20 жовтня школярі побували у Львівському державному цирку. Переглянули програму-шоу на воді «Ватерленд».

Читать далее

СТАЛИ НА ЗАХИСТ…ДОРОГИ

281019 2Це повідомлення у Фейсбук – чергове яскраве свідчення зростання громадської активності наших співгромадян, яким вже несила терпіти беззаконня, а також безсилля та інертність владних структур. Громадські активісти взяли на озброєння не новий лозунг – «Порятунок потопаючого…». І результати не забарилися.

«Після чергового виклику поліції на щойно відремонтовану ділянку дороги Козин-Зарічне, ми вирішили разом зачекати завантажені вантажні автомобілі, щоб з'ясувати, чому вони й надалі порушують закон.

Читать далее

27 жовтня 2019

ЩАСЛИВОЇ ДОРОГИ ДО ШКОЛИ!

271019 3Вихованці Немирівського освітнього закладу Радивилівської об’єднаної громади, які проживають у с.Гаї-Лев’ятинські, відтепер мають комфортабельний автобус, яким щодня доїжджатимуть на уроки.

На шкільному подвір’ї з цієї нагоди відбулась святкова лінійка за участю учнів та педагогів. Придбаний на потреби школи транспортний засіб усі зустрічали дружними оплесками.

Читать далее

26 жовтня 2019

«ПРОДАЮ СВОЮ ЧЕРВОНУ КОПІЙКУ!»

261019 1Купівля, прямо скажемо, сумнівна, але зате і ціна – чuсто символічна: всього сімнадцять з половиною тuсяч гривень… І «крейсер» ваш!

Рік його вunуску 1979, стан - суnеречлuвuй… І хоч пробіг nозначенuй на спідометрі як 72000 кілометрів, nід цuм «шифром» варто розумітu приховану реальність -172000. А якщо зовсім чесно, то 1 172 000. Досі не розумію, як вона змогла nроїхатu таку відстань…

Читать далее

21 жовтня 2019

ЩОБ ДОРОГА ДО ШКОЛИ БУЛА БЕЗПЕЧНОЮ

211019 2Учні Радивилівського НВК «Школа№1-гімназія» долучилися до першого етапу Всеукраїнського змагання Хештег-Марафон #SpeakUpUkraine. Щоб привернути увагу жителів міста до проблеми безпеки на дорозі, учні початкових класів підготували виставку малюнків «Моя безпека на дорозі» та розмістили її у вітринах поштового відділення в центрі міста.

Читать далее