• Home

02 листопада 2019

ЛИСТ-ЗВЕРНЕННЯ ВІД ІМЕНІ ПЕНСІОНЕРІВ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ З РІЗНИХ ОБЛАСТЕЙ УКРАЇНИ.

021119 4«Прийняття у рамках реформування системи державної служби та проведення пенсійної реформи, зокрема законів «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» від 2 березня 2015 року, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» від 3 жовтня 2017-го та інших».

Автор (ініціатор): Шевчук Микола Миколайович.

Дата оприлюднення: 19 вересня 2019

Хоча більшість вважає, що держслужбовці, які вийшли на заслужений відпочинок, отримують високі пенсії, насправді це не так. Майже 100 тисяч колишніх працівників держорганів і установ, які вийшли на пенсію у 1990-х та 2000-х, отримують у межах трьох тисяч гривень. Коли два роки тому всім пенсії підвищили, наші так і не осучаснили.

Читать далее

ІЗ ТИСЯЧІ ХВОРИХ СОТНЯ – ПОМИРАЄ…

021119 3На фоні високої захворюваності на кір, медичну спільноту неабияк непокоїть ймовірність виникнення епідемії іншого небезпечного захворювання – дифтерії!

Гостре інфекційне захворювання, викликане дифтерійною паличкою (коринебактерією), яка виробляє екзотоксин і викликає небезпечні ускладнення – задуху від плівок у горлі, ураження серця, нирок, нервової системи або ж смерть, уже розпочало свою небезпечну мандрівку країною. Випадки інфікування дифтерією цьогоріч вже були зафіксовані в Ужгороді, Тернополі, Києві.  

На щастя, Рівненщина допоки не потрапляє у тривожну статистику. Однак, ризик виникнення спалаху цієї недуги все ж має сприятливий грунт: мова йде про низький рівень охоплення населення щепленнями.

В чому небезпека і як захистити себе - у інтерв’ю читачам «Сурмів» розповіла лікар-епідеміолог Радивилівського району І.Е.Приступа:

Читать далее

ПРИТЧА ПРО ТЕ, НАВІЩО СМЕРТІ КОСА

021119 2- Ви - коваль?
Голос за спиною пролунав так несподівано, що Василь аж здригнувся. До того ж він не чув, щоб двері в майстерню відкривалася і хтось заходив усередину.
- А стукати не пробували? - грубо відповів він, злегка розсердившись і на себе, і на моторного клієнта.
- Стукати? Хм ... Не пробувала, - відповів голос.
Василь схопив зі столу ганчір'я і, витираючи натруджені руки, повільно обернувся, прокручуючи в голові відповідь, яку він зараз збирався видати в обличчя цього незнайомця. Але слова так і залишилися десь в його голові, тому що перед ним стояв вельми незвичайний клієнт.
- Ви не могли б виправити мені косу? - жіночим, але злегка хриплуватим голосом запитала гостя.

Читать далее