• Home

04 листопада 2019

ГІМНАЗИСТИ НАВЧАТИМУТЬСЯ ПІД НОВИМ ДАХОМ

041119 2Щоб по-максимуму відповідати вимогам сучасного освітнього простору, одна із найбільш прогресивних в плані учнівських досягнень шкіл громади змінює ще й свій зовнішній вигляд.

У відповідній публікації від 14 червня цього року наше видання повідомляло жителів об’єднаної громади про наміри міської ради здійснити капітальну заміну покрівлі у навчально-виховному комплексі «Школа№1-гімназія». На ці видатки відповідним рішенням позачергової, 61-ї сесії, депутати спрямували більш як два мільйони субвенційних надходжень, які було надано з державного бюджету – місцевим бюджетам.

Читать далее

П’ЯТДЕСЯТ РОКІВ ЧЕКАЛИ: НАРЕШТІ, ВІДРЕМОНТУВАЛИ!

041119 3У світлі обнадійливих перспектив ця розповідь – про спортивну залу Немирівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Режим очікування на її капітальну реконструкцію тривав довгих півсторіччя...

Лише завдячуючи новому господарському підходу до багаторічної проблеми не забарився й результат.  У жовтневі дні цьогорічної осені вписується, без усілякого перебільшення, знакова подія: юним спортсменам, нарешті, відремонтували залу для занять фізичною культурою. Хто, не стримуючись від цікавості, зазирне всередину, де нині завершуються малярські роботи, наноситься ігрова розмітка, сповнюється емоціями гордості й радості.

Читать далее

РАДИВИЛІВСЬКИЙ ЦНАП ВИЗНАНО ВЗІРЦЕМ КРАЩИХ ПРАКТИК

041119 1Днями в Центрі надання адмінпослуг Радивилівської міської ради відбувся семінар, учасниками якого стали керівники ОТГ та Центрів надання адміністративних послуг сільських та міських рад Волинської, Закарпатської, Черкаської та Рівненської областей. Зібралися тут з метою вивчення досвіду Радивилівської міської ради у питаннях створення міськрайонного ЦНАПу та організації ефективної його роботи.
Захід було організовано програмою «U-LEAD з Європою» та Радивилівською міською радою. Представники об’єднаних громад цікавились, як організувати якісне надання адміністративних послуг через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) з врахуванням повноважень, що передаються органам місцевого самоврядування у сферах: реєстрації бізнесу, нерухомості, місця проживання, актів цивільного стану, соціальних послуг тощо.

Читать далее