• Home

08 листопада 2019

ВЕЛИКІ ТАЛАНТИ СЦЕН МАЛИХ

081119 3Малює осінь жовтим і багряним, а червоним от-от позначить у календарі професійне свято усіх працівників культури та майстрів народного мистецтва. Тож цієї суботи, 9 листопада, не забудьте привітати всіх, хто веде діалог з мистецтвом: через слово, танець, пісню!

Культурологічну діяльність Радивилівської територіальної громади здійснює Комунальний заклад «Радивилівський міський будинок культури», який з 2009 року очолює С.А.Пізюр, а також його сільські філіали в Підзамчому, Гаях-Лев’ятинських, Дружбі, Перенятині.

Свою творчість та Божу іскру жителі громади можуть розвивати, долучаючись до діяльності клубних формувань: таких у громаді налічується чотири десятки, відвідують їх більше півтисячі учасників.

Читать далее

ЗУСТРІЧ ВЧИТЕЛІВ-ВЕТЕРАНІВ

081119 2Напередодні Дня працівників освіти, 3 жовтня, відбулась чергова зустріч вчителів-ветеранів міської середньої школи №1. Вона,як і попередні, була організована подружжям Грисюків – Ніною Федорівною і Анатолієм Івановичем, а допомагала наша колега, Лудченко Наталія Данилівна.

Для підняття святкового настрою нам спочатку вручили квіти і запросили сфотографуватись. Для цього Ніна Федорівна запросила свого колишнього однокласника Володимира Серафімова, відомого в місті майстра. Пізніше Наталія Данилівна вручила нам пам’ятні світлини.

Читать далее

ДАРА КОРНІЙ: «КОЛИ ПИШЕШ ПРО МІФІЧНИХ ІСТОТ, БУДЬ ГОТОВИМ, ЩО ХИМЕРНЕ ДЕСЬ ПОРЯД...»

081119 1Одна із найвідоміших авторок українського фентезі Дара Корній побувала на зустрічі із шанувальниками своєї творчості в Радивилові. Сучасна письменниця-прозаїк, львів'янка, справжнє ім’я Мирослава Іванівна Замойська, уже не вперше з творчими відвідинами на радивилівській землі. Спілкування з відомою мисткинею, лауреаткою Всеукраїнського літературного конкурсу «Коронація слова», володаркою відзнаки «Золотий письменник України», відбулося в приміщенні міської бібліотеки. Її натхненна розповідь про те, наскільки це важливо - в еру стрімкого технологічного прогресу не загубити свою національну самобутність та культурний спадок, - нікого не залишила байдужим. Свою творчість мисткиня слова розпочала із жанру фентезі. Досліджуючи сліди правірувань українців, нині вона пише як для дітей, так і для дорослих, гармонійно вплітаючи в розповіді елементи слов'янської дохристиянської міфології. Майстерно використовує для цього народні казки, легенди, обряди й замовляння, які, наголошує, завжди були притаманні українському народові. У кожній з її книг поміж рядків свідомість читача зачіпає основний меседж: «Хто ти, людино? І звідки йдеш?".

Читать далее