• Home

11 листопада 2019

ДЕ ПІДТРИМКА ЛЮДЕЙ, ТАМ І ЗМІНИ

111119 4У Підзамчівському старостинського округу своя маленька радість. У двох віддалених селах – Круках та Копанях – завершено капітальне оновлення автобусних зупинок. Відповідну інформацію про це було висвітлено у минулому номері тижневика «Сурми Радзивілів». Паралельно, жителі громади ділились враженнями про проведену роботу ще і в соціальних мережах. Відповідні коментарі під цією онлайн-публікацією стали своєрідним маркером людських думок і настроїв. Серед оцінок переважав, здебільшого, позитив: нарешті, комусь стало небайдуже до цих аварійних зупинок! Проте, на фоні майже сотні вподобань знайшлися ( а як же без цього?) і невдоволені. Мовляв, не все воно так, як у газеті та в інтернеті написано…

Читать далее

У МІСЬКОМУ МУЗЕЇ ШУКАЛИ… ПРИВИДА

111119 3Костюмована вечірка, сповнена містичних пригод та хеловінських загадковостей, відбулась у міському історичному музеї в ніч на перше листопада. І тут не слід вбачати якогось прихованого наміру зацікавити когось чужинським святом. Задум полягав в іншому: так незаштамповано ініціативна молодь спонукала радивилівців до благодійності.

Креативними продюсерами заходу стали учасники молодіжної ради «Ідея», а також старшокласники міських шкіл. Відповідно до заздалегідь продуманого сценарію, виставкові зали музею були наповнені різноманітною хеловінською атрибутикою: вирізьбленими гарбузами, страхітливими інсталяціями, словом, всім, що викликає у інших холодний піт та моторошні відчуття. В таких непростих умовах усі, хто виявили бажання стати учасниками вечірки і внесли благодійну сотню гривень при вході, проходили тематичний квест.

Читать далее

ЗА УСПІШНУ СЕРТИФІКАЦІЮ ПЛЮС 20% ДО ЗАРПЛАТИ

111119 2Вперше на Рівненщині ЗНО відбулося для вчителів. Участь у тестуванні брали вчителі початкових шкіл. Серед них – і освітянка з Радивилівського НВК «Школа№1-гімназія» Тетяна Козіцька. Загалом до пункту тестування з’явилося 37 педагогів.

Незалежне тестування – це третій етап Всеукраїнської сертифікації педпрацівників, яка у цьому році в Україні проходить вперше: на добровільній основі і згідно з визначеними квотами. Раніше усі педагоги-учасники вже презентували власне портфоліо і пройшли перевірку власної роботи у навчальних закладах експертами Центру оцінювання якості освіти.

Читать далее

ОТРИМАЮТЬ ПРЕС ДЛЯ БРИКЕТУВАННЯ ВІДХОДІВ

111119 1Учні Радивилівського НВК «Школа№2-ліцей» за розроблену концепцію, як зробити своє місто чистішим. Цими днями були оприлюднені відповідні підсумки фінального відбору Всеукраїнського освітнього проєкту «Zero Waste School – 2019».

Допомогти собі і природі - ось мета еко-культури, яка сьогодні стає поширеним трендом не лише в Україні, а й у всьому світі. Як привчити суспільство до екологічної культури? Саме цими запитаннями повинна перейматися молодь. Проект «Zero Waste School» якраз і спрямований навчати школярів та вчителів, як впроваджувати культуру сортування відходів у своїй школі, а тоді і в усій громаді.

Читать далее