• Home

15 листопада 2019

ТЕЛЕВІЗІЙНИМ МОСТОМ ІЗ РАДИВИЛОВА ДО САРН

151119 3У форматі проєкту "Реформи працюють" від телеканалу "Рівне 1" Радивилівська територіальна громада, яка вже знає, як жити самостійно, ділилася досвідом із сарненськими управлінцями. У четвер, 14 листопада, під час прямого ефіру говорили про зміни та перспективи, які відбулись тут внаслідок реформи децентралізації.

Сарненська міська ще тільки-но робить перші кроки на шляху до об’єднання, а тому запитань, чи відчутні ці зміни, і як радивилівцям вдається налагоджувати маршрут власного успіху, було чимало. Гості та учасники телевізійного проєкту впродовж майже двох годин вели активний діалог у двох студіях. Обговорили найрізноманітніші теми: від розвитку місцевої інфраструктури до забезпечення культурно-освітніх потреб жителів громади, їх якісного соціального забезпечення.

Читать далее

НЕ ТАКИЙ ГРИП СТРАШНИЙ

151119 2Коли імунітет міцний. І зроблено вакцинацію!

За минулий тиждень 234 жителів Радивилівщини захворіли на гострі респіраторні інфекції. Серед них 173 (74,0%) це діти, віком до 17 років. За цей час було госпіталізовано 6 хворих, усі – діти. Захворюваність знаходиться на сезонному рівні, не перевищуючи порогові значення, що загрожує спалахами епідемії.

Читать далее

НОВЕ МІСЬКЕ КЛАДОВИЩЕ ЗАЙМАТИМЕ МАЙЖЕ СІМ ГЕКТАРІВ

151119 1Роботи з його облаштування вже розпочались

Існуюче кладовище майже повністю вичерпало свої експлуатаційні можливості. Щоб облаштувати нову територію під захоронення, Радивилівською міською радою у 2016 році було викуплено земельні ділянки сільськогосподарського призначення (паї), загальною площею 6, 8 гектара.

Як прокоментував перший заступник міського голови Віктор Михайлович Ісюк, вже у грудні 2018 року, за кошти, виділені з міського бюджету в сумі 199 тисяч гривень, було придбано частину бетонної декоративної огорожі. А цьогоріч у жовтні робітники з благоустрою під керівництвом спеціалістів Радивилівської міської ради розпочали роботи з облаштування території під майбутнє кладовище, вирівнюють та огороджують місцевість.

Читать далее