• Home

17 листопада 2019

ФЛАГМАН СІЛЬГОСПВИРОБНИЦТВА РАЙОНУ ОСВОЮЄ НОВІ РУБЕЖІ

171119 4…Гортаючи підшивку районної газети за 1969 рік, зустрів невелику цікаву інформацію піввікової давнини. Наводжу її повністю: «ПТАХОФАБРИКА ЧЕРВОНОАРМІЙСЬКА. На основі Постанови ЦК КП України і Ради Міністрів УРСР від 29 січня 1969 року крупецький колгосп «Комуніст» нашого району перетворений на птахофабрику Червоноармійська. Своїм рішенням загальні збори колгоспників цієї артілі від 25 лютого 1969 року схвалили цю постанову і прийняли до неухильного виконання.

Вже в 1975 році на птахофабриці буде вирощуватися 300 тисяч курей-несучок на рік. З 1970 року почнеться будівництво інкубаторної станції і цілого комплексу виробничих приміщень птахофабрики та її оснащення. Всі виробничі процеси на фабриці будуть механізовані».

П’ять десятиліть швидкокрилими птахами злетіло від тієї пори. Немає вже на світі багатьох і багатьох з тих, хто стояв біля колиски створення на теренах району потужного спеціалізованого птахівничого господарства. Агрокорпорація «Крупець» за ці роки стала одним із найпрогресивніших виробництв цього напрямку в Україні. Більше того, доволі часто за ефективністю господарювання служить прикладом для ряду європейських аграрників. У цьому ми ще раз пересвідчились, побувавши днями у ряді виробничих підрозділів корпорації.

Читать далее

ЩЕДРИХ ТВОРЧИХ УЖИНКІВ БАЖАЛИ ПРАЦІВНИКАМ КУЛЬТУРИ

171119 3Cлавиться талантами Радивилівська об’єднана громада! Кожного разу виступаючи перед глядачами, місцеві аматори сцени дивують артистизмом, вражають своєю неповторністю, яскравим колоритом та різносторонністю репертуару.

Культурологічну діяльність Радивилівської територіальної громади здійснює Комунальний заклад «Радивилівський міський будинок культури», а також його сільські філіали в Підзамчому, Гаях-Лев’ятинських, Дружбі, Перенятині. Тут функціонують  вокально-хорові колективи,  хореографічні,  театральні  гуртки , гуртки художнього читання та любительські  об’єднання. З них 6 колективів носять почесне звання “Народний аматорський”, 3 - “Дитячий зразковий”.

Всіх, хто творить феєрію свята, сьогодні зібрав на урочистому привітанні Радивилівський міський голова М.А.Карапетян. Він зауважив:

Читать далее

КРАСА І БАГАТСТВО УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

171119 29 листопада – День української культури та писемності, преподобного Нестора Літописця. Ми, українці, пишаємося цим днем. Ще раз переконуємося, що всіх нас об’єднує любов до рідної мови, до рідного слова.

Напередодні Дня української мови у Підзамчівській ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено низку заходів.

Читать далее

ДОКИ СПІВЧУВАЄМО, ДОТИ ЗАЛИШАЄМОСЬ ЛЮДЬМИ

171119 1У Радивилівському професійному ліцеї відбулась чергова благодійна ініціатива. Цього разу тепло своєю турботою й теплом сердець учні ділились із одинокими мешканцям стаціонарного відділення міського територіального центру.

Читать далее