• Home

19 листопада 2019

ДРУЖБІВСЬКІ ВОГНЕБОРЦІ ОТРИМАЛИ ПОЖЕЖНИЙ АВТОМОБІЛЬ

191119 3І комплекти форменого одягу

Досі у арсеналі команди рятувальників цього підрозділу, який один із небагатьох в районі продовжує свою діяльність у сільській місцевості, була лише одна спецмашина. Тож додаткова автоцистерна сприятиме більш оперативному реагуванню на надзвичайні події та посилить рівень пожежної безпеки громадян. З цієї нагоди на території Радивилівського підрозділу ДПРЧ-7 відбулась зустріч вогнеборців з головою міської об’єднаної територіальної громади М.А.Карапетяном, старостою Дружбівського старостату Л.Д.Юсюком. Офіційне вручення сертифіката на спеціалізований автомобіль пожежникам с. Дружба здійснив начальник ГУ ДСНС України в Рівненській області, генерал-майор Служби цивільного захисту С.І.Крук.

Читать далее

ПРО ПОЖЕЖІ ТА ЯК ЇХ НЕ ДОПУСТИТИ

191119 2У залі засідань Радивилівської міської ради проходило відкрите навчання

з питань пожежної безпеки, участь у якому взяли відповідальні за протипожежний стан в загальноосвітніх навчальних закладах громади, а також працівники структурних підрозділів Радивилівської міської ради. Головним спікером лекції стала викладач-методист Рівненських територіальних курсів ІІ категорії, підполковник Служби цивільного захисту Алла Скомаровська.

Читать далее

НА АВТОДОРОЗІ «КИЇВ-ЧОП» — ДТП ЗА УЧАСТІ ДВОХ ВАНТАЖІВОК

191119 1Повідомлення про автопригоду в селі Верба Дубенського району до поліції надійшло о 10-тій годині сьогодні, 19 листопада.

Читать далее