• Home

24 листопада 2019

ПАМ'ЯТАЄМО, ЩОБ НІКОЛИ ЗНОВУ...

241119 3Історія України кривава, тяжка, сповнена гірких втрат та людських жертв. Голодомор у 1932-1933-му, штучно створений сталінським режимом, став однією із найтрагічніших її глав. Звідти наша історія чимраз гучніше промовляє до нас словами моторошний фактів: голодною смертю щохвилини гинуло сімнадцятеро наших співвітчизників, щогодини - тисяча, щодоби - двадцять п'ять тисяч! З української землі зникали сотні сіл. Цивілізований світ визнав це злочином проти людини, геноцидом українського народу, здійснений урядом СРСР. У спільній молитві радивилівці поминали усіх винищених голодом. Організованою ходою громадськість міста, представники влади, педагоги та вихованці міських шкіл пройшли до пам'ятного знака жертвам голодоморів.

Читать далее

ДЗЕРКАЛО МІСЦЕВИХ САЙТІВ

241119 2Все більшої популярності набирає поширення інформації через інтернет-сайти. Щоправда, доступ до них мають ті, хто має…Інтернет. А ще – відповідні технічні пристрої для перегляду тих чи інших сторінок. Самі ж сторінки: які кращі, які гірші. Які регулярно оновлюються або ж ні. Які переповнені картинками та фото з мінімумом тексту – мовляв, здогадайся сам. Наша редакція вирішила започаткувати щотижневі огляди місцевих сайтів з метою розширення географії інформаційних повідомлень та їх тематичної різноплановості. Отож…

Читать далее

«ЖІНКА — МІЙ ГОЛОВНИЙ МОТИВАТОР!»

241119 1— АКТОР ТА СЦЕНАРИСТ ТАРАС СТАДНИЦЬКИЙ ("ВОЛОДЬКА")

Телесеріал «Танька та Володька» вже не перший рік збирає чималу аудиторію прихильників щирого гумору. Не бракує таких телеглядачів і у нашому місті та районі. Проте, мабуть, далеко не кожний наш земляк знає, Що «Володька» - радивилівський зять! Можливо, дещо пізніше нам вдасться організувати інтерв’ю з його тещею та дружиною. А нині хочемо запропонувати нашим читачам публікацію з всеукраїнської газети.

Читать далее