• Home

25 листопада 2019

ВЧИМО. НА НАЙМИТІВ…

251119 2Подібні думки приходять в голову сотням і тисячам батьків, котрі докладають буквально титанічних зусиль для того, аби вивести дитину «в люди», забезпечивши їй відповідний рівень освіти. Адже не секрет, ця сама освіта, котра, за Конституцією, безкоштовна, нині – ой яка дорога штуковина! Маю на увазі вищий від шкільного рівень освіти.

Хоча й навчання в школі є для батьків доволі дороговартісним процесом. Про це гірше знають ті, у кого в школи ходять онуки. Зате на власній шкірі щодень відчувають ті, кому щодень відправляти у ці навчальні заклади власних діток. Коли доводиться чути про ціни на зошити, інше навчальне приладдя, начальні посібники – мимоволі волосся на голові приймає вертикальне положення. А ще ж дитину потрібно одягти, озути, покласти їй у кишеньку бодай кілька гривень на булочку чи пиріжок!

Читать далее

У РИТМІ ПЕРШОСТІ

251119 1Вкотре переможцями та призерами з Всеукраїнського фестивалю-конкурсу повернулися у рідне місто радивилівські танцювальні колективи. Цими вихідними у Львівському мiському палаці культури ім.Г. Хоткевича найкращі танцювальні програми демонстрували тридцять п’ять ансамблів, які представляли різні області нашої країни, а також колектив сусідньої Білорусії. За підсумками оцінювань, найяскравішими, найзлагодженішими, найефектнішими з-поміж всіх знову були радивилівці!

Читать далее