• Home

29 листопада 2019

ДЗЕРКАЛО МІСЦЕВИХ САЙТІВ (29.11.19 р.)

291119 4Продовжуємо започатковані у попередньому номері нашого тижневика щотижневі огляди місцевих сайтів з метою розширення географії інформаційних повідомлень та їх тематичної різноплановості.

Офіційний сайт Козинської об’єднаної громади https://kozynska-gromada.gov.ua/

У Козинській ОТГ відкриють сучасний ЦНАП

Читать далее

РАДИВИЛІВЦІ НАРОЩУЮТЬ БОРГИ ЗА КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ

291119 3,по два, а то й три місяці не сплачуючи рахунки з отриманих квитанцій.

Цього тижня під час оперативної наради у міській раді директор Радивилівського КП «Комунальник» А.І.Ковальов розповів про стан оплати за житлово-комунальні послуги від населення. Він зазначив, що станом на сьогоднішній день заборгованість радивилівців за спожиті житлово-комунальні послуги становить 1 034 704,52 гривень. Як у таких реаліях налагоджувати безперебійну діяльність підприємства, вчасно виплачувати його працівникам заробітну плату – запитання риторичне й болісне. Адже саме через значний відсоток неплатників і низькі тарифи на водопостачання та водовідведення комунальне підприємство міста зазнає збитків. Недисципліноване ставлення до сплати за комірне, яке у всьому цивілізованому світі є пріоритетною статтею сімейних видатків, першими відчувають на собі працівники «Комунальника», які потерпають від порушення графіка виплату заробітних плат.

Читать далее

ВІД ОРЕНДАРІВ ДО ВЛАСНИКІВ: ЧОГО ЧЕКАТИ ФЕРМЕРАМ ВІД РИНКУ ЗЕМЛІ?

291119 2Закон про обіг землі сільськогосподарського призначення відкрив для українських фермерів нові перспективи. 13 листопада Верховна Рада зробила перший крок, щоб дозволити людям володіти полями, на яких вони працюють. Якщо документ проголосують у другому читанні, то вже з жовтня 2020 року фермери отримають право купувати угіддя. І робити це абсолютно прозоро, а не через тіньові схеми. Як це відбуватиметься, яку фінансову підтримку фермерам пропонує держава та як ринок землі вплине на галузь, дізнались наші експерти.

Читать далее

ЧОМУ ПОВЕРТАЮТЬСЯ ПРИВИДИ З МИНУЛОГО?

291119 1Бабине літо було у самому розпалі. В повітрі літали павутинки, ніби хтось навмисно розкидав красиве мереживо. Пожовкле листя зливалося з сонячними променями і вабило зір своєю красою. Осінь…Вона прикрашала, як могла, вже добряче втомлену землю. Повільно готувала її до зими.

Ольга гуляла в парку і незрозумілі почуття ятрили її душу. В пам’яті вимальовувалися картинки з недавньої ночі. Зоряне небо, великий, повний місяць, шампанське і… ВІН. Привид із її юності. З його появою жінка знову відчула себе отим безтурботним, щасливим дівчиськом, яке колись втратило голову від цього чорнявого красеня.

Читать далее