• Home

листопада 2019

29 листопада 2019

ДЗЕРКАЛО МІСЦЕВИХ САЙТІВ (29.11.19 р.)

291119 4Продовжуємо започатковані у попередньому номері нашого тижневика щотижневі огляди місцевих сайтів з метою розширення географії інформаційних повідомлень та їх тематичної різноплановості.

Офіційний сайт Козинської об’єднаної громади https://kozynska-gromada.gov.ua/

У Козинській ОТГ відкриють сучасний ЦНАП

Читать далее

РАДИВИЛІВЦІ НАРОЩУЮТЬ БОРГИ ЗА КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ

291119 3,по два, а то й три місяці не сплачуючи рахунки з отриманих квитанцій.

Цього тижня під час оперативної наради у міській раді директор Радивилівського КП «Комунальник» А.І.Ковальов розповів про стан оплати за житлово-комунальні послуги від населення. Він зазначив, що станом на сьогоднішній день заборгованість радивилівців за спожиті житлово-комунальні послуги становить 1 034 704,52 гривень. Як у таких реаліях налагоджувати безперебійну діяльність підприємства, вчасно виплачувати його працівникам заробітну плату – запитання риторичне й болісне. Адже саме через значний відсоток неплатників і низькі тарифи на водопостачання та водовідведення комунальне підприємство міста зазнає збитків. Недисципліноване ставлення до сплати за комірне, яке у всьому цивілізованому світі є пріоритетною статтею сімейних видатків, першими відчувають на собі працівники «Комунальника», які потерпають від порушення графіка виплату заробітних плат.

Читать далее

ВІД ОРЕНДАРІВ ДО ВЛАСНИКІВ: ЧОГО ЧЕКАТИ ФЕРМЕРАМ ВІД РИНКУ ЗЕМЛІ?

291119 2Закон про обіг землі сільськогосподарського призначення відкрив для українських фермерів нові перспективи. 13 листопада Верховна Рада зробила перший крок, щоб дозволити людям володіти полями, на яких вони працюють. Якщо документ проголосують у другому читанні, то вже з жовтня 2020 року фермери отримають право купувати угіддя. І робити це абсолютно прозоро, а не через тіньові схеми. Як це відбуватиметься, яку фінансову підтримку фермерам пропонує держава та як ринок землі вплине на галузь, дізнались наші експерти.

Читать далее

ЧОМУ ПОВЕРТАЮТЬСЯ ПРИВИДИ З МИНУЛОГО?

291119 1Бабине літо було у самому розпалі. В повітрі літали павутинки, ніби хтось навмисно розкидав красиве мереживо. Пожовкле листя зливалося з сонячними променями і вабило зір своєю красою. Осінь…Вона прикрашала, як могла, вже добряче втомлену землю. Повільно готувала її до зими.

Ольга гуляла в парку і незрозумілі почуття ятрили її душу. В пам’яті вимальовувалися картинки з недавньої ночі. Зоряне небо, великий, повний місяць, шампанське і… ВІН. Привид із її юності. З його появою жінка знову відчула себе отим безтурботним, щасливим дівчиськом, яке колись втратило голову від цього чорнявого красеня.

Читать далее

27 листопада 2019

ЗАГИНУВ ЧЕРЕЗ ЦИГАРКУ

271119 1З початку року у районі виявлено два трупи

У 2019 році в нашому районі виникла 41-а пожежа, де загинуло дві особи, знищено 1 автомобіль та пошкоджено 29 споруд. Основними причинами їх виникнення стали:

- необережне поводження з вогнем – 24 випадки;

- порушення правил улаштування та експлуатації печей – 7випадків;

- коротке замикання електромережі 7випадків;

- інші випадки –2 випадки.

 Декілька пожеж завдали найбільш руйнівних наслідків.

Читать далее

25 листопада 2019

ВЧИМО. НА НАЙМИТІВ…

251119 2Подібні думки приходять в голову сотням і тисячам батьків, котрі докладають буквально титанічних зусиль для того, аби вивести дитину «в люди», забезпечивши їй відповідний рівень освіти. Адже не секрет, ця сама освіта, котра, за Конституцією, безкоштовна, нині – ой яка дорога штуковина! Маю на увазі вищий від шкільного рівень освіти.

Хоча й навчання в школі є для батьків доволі дороговартісним процесом. Про це гірше знають ті, у кого в школи ходять онуки. Зате на власній шкірі щодень відчувають ті, кому щодень відправляти у ці навчальні заклади власних діток. Коли доводиться чути про ціни на зошити, інше навчальне приладдя, начальні посібники – мимоволі волосся на голові приймає вертикальне положення. А ще ж дитину потрібно одягти, озути, покласти їй у кишеньку бодай кілька гривень на булочку чи пиріжок!

Читать далее

У РИТМІ ПЕРШОСТІ

251119 1Вкотре переможцями та призерами з Всеукраїнського фестивалю-конкурсу повернулися у рідне місто радивилівські танцювальні колективи. Цими вихідними у Львівському мiському палаці культури ім.Г. Хоткевича найкращі танцювальні програми демонстрували тридцять п’ять ансамблів, які представляли різні області нашої країни, а також колектив сусідньої Білорусії. За підсумками оцінювань, найяскравішими, найзлагодженішими, найефектнішими з-поміж всіх знову були радивилівці!

Читать далее

24 листопада 2019

ПАМ'ЯТАЄМО, ЩОБ НІКОЛИ ЗНОВУ...

241119 3Історія України кривава, тяжка, сповнена гірких втрат та людських жертв. Голодомор у 1932-1933-му, штучно створений сталінським режимом, став однією із найтрагічніших її глав. Звідти наша історія чимраз гучніше промовляє до нас словами моторошний фактів: голодною смертю щохвилини гинуло сімнадцятеро наших співвітчизників, щогодини - тисяча, щодоби - двадцять п'ять тисяч! З української землі зникали сотні сіл. Цивілізований світ визнав це злочином проти людини, геноцидом українського народу, здійснений урядом СРСР. У спільній молитві радивилівці поминали усіх винищених голодом. Організованою ходою громадськість міста, представники влади, педагоги та вихованці міських шкіл пройшли до пам'ятного знака жертвам голодоморів.

Читать далее

ДЗЕРКАЛО МІСЦЕВИХ САЙТІВ

241119 2Все більшої популярності набирає поширення інформації через інтернет-сайти. Щоправда, доступ до них мають ті, хто має…Інтернет. А ще – відповідні технічні пристрої для перегляду тих чи інших сторінок. Самі ж сторінки: які кращі, які гірші. Які регулярно оновлюються або ж ні. Які переповнені картинками та фото з мінімумом тексту – мовляв, здогадайся сам. Наша редакція вирішила започаткувати щотижневі огляди місцевих сайтів з метою розширення географії інформаційних повідомлень та їх тематичної різноплановості. Отож…

Читать далее

«ЖІНКА — МІЙ ГОЛОВНИЙ МОТИВАТОР!»

241119 1— АКТОР ТА СЦЕНАРИСТ ТАРАС СТАДНИЦЬКИЙ ("ВОЛОДЬКА")

Телесеріал «Танька та Володька» вже не перший рік збирає чималу аудиторію прихильників щирого гумору. Не бракує таких телеглядачів і у нашому місті та районі. Проте, мабуть, далеко не кожний наш земляк знає, Що «Володька» - радивилівський зять! Можливо, дещо пізніше нам вдасться організувати інтерв’ю з його тещею та дружиною. А нині хочемо запропонувати нашим читачам публікацію з всеукраїнської газети.

Читать далее