• Home

02 грудня 2019

ЗНАЙОМТЕСЬ: ГОРДІСТЬ РАДИВИЛОВА!

021219 4Створивши рід людський, Господь дарував нам таланти. Кожному свій. Комусь легко дається рима, хтось проникливо здатен творити у танці, інший має хист до малювання, а в чиїхось руках кусок глини може легко перетворитися на шедевр мистецтва. Та сьогодні не про це. А про те, як потрібно багато працювати, аби талант цей розвинути, філігранно відточити, вміти застосувати.

А ще кажуть, що талант завжди родом із дитинства. І що кожна людина народжується із зернятком у руці. Тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте. До когось це приходить вже в дитячому віці, отже, завдання будь-якого педагога – допомогти дитині розвинути свій дар, скористатися своєю унікальністю з користю для себе та оточуючих.

Читать далее

ОЦЕ НАСМІШИЛИ!

021219 3КВК-команда від Радивилівського НВК «школа№2-ліцей» під назвою «Як скажете» стала срібним призером обласної учнівської Ліги Сміху. У відбірковій грі зустрілися п’ять команд, свято жартів та гумору проходило у неділю, 22 листопада, в м.Рівне.

Допомагали відшліфовувати жарти, відточувати сценічну майстерність учасникам команди педагоги-організатори школи Марія Чоловічок, Яна Комар, Ліна Корсакова. Наскільки колоритними є виступи радивилівських гумористів, можна переконатися під час загальноміських святкувань, творчих звітів школи-ліцею, де команда яскраво презентує свій творчий рівень.

Читать далее

РУКАМ НЕВТОМНИМ – ПОХВАЛА ШАНОБЛИВА

021219 2«З хлібом у нас зустрічають гостей.
Хліб на весіллі
цвіте в короваї
І кращих на світі
немаєвістей,
Ніж
хліб з урожаю у рідномукраї.»

Такими урочистими словами розпочинався святковий концерт-вітання під назвою «Хвала вашим невтомним рукам», що його приурочили до Дня працівників сільського господарства. Творчий захід відбувся у неділю, 24 листопада, в філіалі «БК Гаї-Лев'ятинські» КЗ «Радивилівський МБК". Ведучими концертної програми були місцеві жителі, учасники художньої самодіяльності А.Музика та А.Бурмай

Читать далее

РАДИВИЛІВ АПЛОДУВАВ СТОЯЧИ...

021219 1Народний аматорський театр Радивилівського міського Будинку культури зібрав недільного вечора справжній аншлаг: 24 листопада відбулась прем'єра вистави ,,Наймичка,, за однойменною п'єсою українського письменника-драматурга Івана Карпенка-Карого .

Яскрава театралізація в п'яти діях у режисерській постановці Григорія Комара, який, до того ж, виконував одну із головних ролей ( роль багатого хазяїна Василя Цокуля) продемонструвала, який високий мистецький рівень під силу місцевим аматорам сцени!

Читать далее