• Home

11 грудня 2019

АГРАРНИЙ РЕКОРД-2019: РІВНЕНЩИНА МАЄ НАЙБІЛЬШИЙ ЗА ВСІ РОКИ ВАЛОВИЙ ЗБІР ЗЕРНА

111219 6Найвищої урожайності зернових і зернобобових культур досягли хлібороби Радивилівського району – понад 74 центнери з гектара!

В Рівненській області завершуються осінньо-польові роботи. За даними департаменту агропромислового розвитку Рівненської ОДА, зернові та зернобобові культури по всіх категоріях господарств зібрано на площі 291 тис. га, а це 99% до прогнозованих площ.

Намолочено 1453,5 тис. тонн, що на 191,1 тис. тонн більше минулого року.

Читать далее

У МІСЬКОМУ ПАРКУ ВИСАДИЛИ МАЙЖЕ ПІВСОТНІ ДЕРЕВ

111219 5Ще до приходу зими
Допоки пізній листопад тішив сонцем і погідними днями, й сама природа, здається, сприяла тому, аби можна було омолодити сад або парк. Вчасно скористалися такими синоптичними перевагами і в Радивилівській міській раді. У п’ятницю, 29 листопада, працівники бригади з благоустрою, разом із першим заступником міського голови В.М.Ісюком, омолоджували радивилівський парк відпочинку. Висадили тут більше тридцяти дубків та півтора десятка берізок. Сподіваються, що усі деревця приживуться і навесні зазеленіють, що зробить парк ще більш привабливим для містян. 

Читать далее

ПАЛІЇВ ПОКАРАНО

111219 4На засіданні адміністративної комісії міської ради, яке відбулося 4 грудня за участю міського голови М.А.Карапетяна, розглянуто справи громадян, яких було притягнуто до відповідальності за спалювання рослинних залишків на присадибних ділянках.

Читать далее

НАЙНЕБЕЗПЕЧНІШИЙ ЗВІР – ЛЮДИНА?..

111219 3В окремих ситуаціях моральна людська потворність таки шокує. Це коли свою силу можна цинічно продемонструвати над слабшим. Або й узагалі – над безпомічним. Це коли є чітке стремління жорстоко розпорядитися чужою долею або ж і більше того - поставити чиєсь життя на зворотний відлік.

Як це може відбуватися у радивилівських реаліях, цими днями описала на своїй сторінці у Фейсбук працівниця місцевого Центру з надання адмінпослуг Наталія Тичковська:

Читать далее

З ДОБРОМ ДО БЛИЖНЬОГО

111219 1Цього тижня в домівках людей, на чиї життя випало випробування самотністю та хворобами, стало на крихту більше світла й радості.

Одинокі непрацездатні громадяни з інвалідністю, які перебувають на обслуговуванні відділення соціальної допомоги вдома терцентру, отримали продуктові набори від благодійників.

Читать далее