• Home

14 грудня 2019

ЧОМУ КРУТІЙСТВУЄ ГОЛОВА СУСІДНЬОЇ ГРОМАДИ?

141219 3Підвели депутати? Чи у коридорах Крупецької сільради сліпо загрались у недолуге політиканство?

Про співпрацю між Радивилівською та Крупецькою ОТГ, рівень якої, з провини наших близьких сусідів, нині з’їхав до мітки «гірше нема куди», не випадає більше замовчувати. Швидше під глузливий свист, аніж під звуки фанфар, у рік Новий очільник тамтешньої громади, вкупі з усім своїм депутатським корпусом, входить як отой казковий король з особливим дрес-кодом. Єдине, що маючи при собі, то це недотримані обіцянки керівника і борги перед дітьми громади, юними крупчанами, які ще донедавна мали перспективу стати успішними, зокрема, в царині спорту. Передноворічні прогнози - так собі, погодьтеся, привабливого мало…

Читать далее

…І ЗАПРОСИВ НА СТОЛІТНІЙ ЮВІЛЕЙ

141219 2Георгій Володимирович Савчук – корінний житель міста. Нинішнього року йому виповнилося дев’яносто. Так склалося, що до його квартири у двохповерхівці на початку вулиці Кременецької я завітав саме на День святого Георгія Побідоносця. Тож привітав довгожителя відразу зі славним ювілеєм і Днем Ангела.

По закінченні міської семирічки Георгій у 1944-ому році поступив у Здолбунівське залізничне училище.

-          Рік ми вчилися, а в 1945-ому робили вже на паровозах, - згадує ювіляр. – Я був помічником машиніста. Їздили ми в Красне, Ковель, Шепетівку. Все було, бомбили по дорозі, війна ж була.

Читать далее

ЧОРНОБИЛЬ – БІЛЬ НАЗАВЖДИ

141219 1Одну з найбільших трагедій – аварію на Чорнобильській АЕС – знає і пам’ятає весь світ: 14 грудня в Україні відзначають День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС – людей, які ціною свого життя та здоров’я здолали страшну трагедію ХХ століття.

Саме 14 грудня, багато років тому, було офіційно повідомлено про завершення будівництва і прийняття в експлуатацію комплексу захисних споруд над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС, чим було завершено перший етап ліквідації наслідків цієї аварії. Це була перша перемога над зловісним атомом, який вирвався з-під контролю людини після квітневого вибуху.

 

Сьогодні у Радивилові висловлювали слова шани і подяки всім ліквідаторам аварії на ЧАЕС, які не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха, аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії. На Алеї Слави, що в міському парку, біля пам’ятного знака героям-ліквідаторам відбулося громадське зібрання та поминальне богослужіння, яке відправили священики міського храму Святого Олександра Невського на чолі із настоятелем храму о.Вячеславом.

Читать далее