• Home

17 грудня 2019

ІЗ АФОНСЬКОЇ ОБИТЕЛІ У РАДИВИЛІВ ПРИБУЛА «ВСЕЦАРИЦЯ»

171219 4Чудотворну ікону Божої Матері, біля якої проявляються чудеса зцілення від онкозахворювань, було написано спеціально для вірян храму Святого Олександра Невського на благодійні кошти. Пожертву на монастир за написання ікони згодилась внести одна благочестива сім’я, при цьому побажавши, аби їхні імена не були розголошені.

Це так незвично у час всюдисущого піару, але благодійники керувалися тим, чого навчає нас Святе Письмо: «Ти ж, як подаєш милостиню, то нехай ліва рука твоя не знає, що робить права» (Матвія 6:3).

Але Пресвята Діва Сама знає їхні імена…

У п’ятницю, 6 грудня, прихожани храму, разом із священниками благочиння Радивилівського району УПЦ, разом із благочинним, настоятелем храму Святого Олександра Невського о.Вячеславом, рушили молитовною ходою назустріч Святині з Афону.

Читать далее

НАЙГОЛОВНІШЕ ІЗ ПОВНОВАЖЕНЬ - ДБАТИ ПРО ЛЮДЕЙ

171219 3У міському будинку культури відбулись урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування. З професійним святом вітали усіх, хто працює на благо територіальної громади.

З найкращими побажаннями до лідерів територіальної громади, людей з активною життєвою позицією, що в наш нелегкий час, попри труднощі, переймаються проблемами інших, звернувся Радивилівський міський голова М.А.Карапетян. Він зауважив, що працівники органів місцевого самоврядування це люди з підвищеною відповідальністю, завжди мудрі, толерантні, кожної хвилини готові проявити високий фаховий рівень. За їх безпосередньої участі зростає потенціал громади, формується її імідж та авторитет. Щоб розвиватися стабільно, впевнено дивитися в майбутнє, і працює місцеве самоврядування:

Читать далее

СВЯТИНЕ НАША! СКІЛЬКИ Ж ТИ ТЕРПІЛА?

171219 2Дякуючи Всевишньому, до моїх рук потрапив неоціненний скарб – фотографії, зроблені в 40-х роках минулого століття, які засвідчили будівництво церкви в селі Башарівка Радивилівського району на Рівненщині.

Воно розташоване за 7 км від районного центру біля траси, що веде до Почаєва. В ХІХ столітті в селі була церква, але в 1918 році її спалили. Довелось селянам відвідувати церкви навколишніх сіл. Коли ж наша земля звільнилась від польського гніту, громада села вирішила побудувати свою сільську церкву.

Читать далее

КЛИЧЕМО СИНИЧОК ДО НАШИХ ГОДІВНИЧОК!

                                                                     171219 1«Я ладнаю годівнички для горобчика й синички.

Для малого снігурця крихт насиплю і пшонця.

Прилітайте, друзі милі, не лякайтесь заметілі!»

Під таким девізом у Підзамчівській ЗОШ І – ІІІ ступенів серед учнів початкових класів було проведено екологічну акцію «Зроби годівничку – нагодуй синичку!».

Читать далее