• Home

24 грудня 2019

ХТО КРАЩИЙ, З’ЯСОВУВАЛИ ПЕДАГОГИ

241219 3Конкурс «Вчитель року-2020» визначив переможців першого туру в номінації «Початкова освіта»

Традиційний конкурс педагогічної майстерності «Вчитель року-2020» – одна з найяскравіших подій серед освітян Радивилівщини. Сьогодення вимагає від кожного вчителя відповідальності, відмови від шаблонних форм і методів роботи, уміння творчо будувати освітній процес. Головне – вчитель має бути творчою особистістю.

Читать далее

ЛИНЕ БОГУ ХВАЛА, І МОЛИТВА НЕСЕТЬСЯ ДО НЕБА…

У неділю, 241219 215 грудня, Радивилівська Церква євангельських християн-баптистів відзначала 95-ту річницю свого Дня народження.

Святковою була не лише погода надворі, але й піднесений настрій у всіх, хто завітав на це урочисте свято. Місцеву громаду відвідали гості із Львова, Мирогощі, Дубна, а також з навколишніх сіл району. У програмі лунали пісні у виконанні церковного хору. Свої побажання у віршах та піснях висловлювали діти та молодь.

Читать далее

УТОЧНЕННЯ «УТОЧНЕННЯ» або «Фантомас розбушувався» -2

241219 1Як і очікувалося, завдяки активній дискусії в соціальних мережах, редакція їхнього «Прапора» таки змушена була у наступному номері опублікувати «Уточнення». На хлопський розум, виглядає воно, як ота анекдотична ситуація, коли генерал спитав артилериста, чому гармата не стріляла. «По-перше, не було снарядів…» - розпочав солдат. «Дякую, далі не треба» - сказав генерал…Втім, пропоную і вам ознайомитися з повним текстом цього «уточнення».

Читать далее