• Home

03 лютого 2020

ЦІ СВЯТА – ПРОВЕЛИ!

030220 3Найкращі різдвяні традиції аматори художньої самодіяльності Підзамчівського старостинства відтворили в душевному концерті, який відбувся у сільському Будинку культури.

Сцена, майстерно задекорована лавами, рушниками й килимами, була схожою на інтер’єр затишної селянської хати, куди навідався не один гурт колядників, щедрівників та віршувальників. Провісники доброї новини приходили з щирими словами побажань найкращих звершень у році новому, зичили здоров’я й достатку кожній родині, процвітання усій об’єднаній громаді та нашій неньці-Україні. До них своїм талантом долучились всі ті жителі старостинства, хто серцем горнеться до пісні, не мислить своє життя без творчості та з великим бажанням підтримує різдвяні традиції.

Читать далее

«СХУДНИ, І СТАНЕШ КРАСИВОЮ» - НАВ’ЯЗАНИЙ СТЕРЕОТИП

030220 2Почуватися достойно у власній вазі радить жінкам й дівчатам досвідчена радивилівська фітнес-тренерка Оксана Чупіна. Але наголошує: не можна бути лінивою, коли йдеться про потребу вдосконалювати своє тіло. Втім, з боротьбою за «журнальні параметри» фігури це поняття не має нічого спільного…

Читать далее

МІСТО ТА РАЙОН: ПІВВІКУ ТОМУ Рік 1969-ий

030220 1Два роки тому у нашому тижневику «Сурми Радзивілів» було започатковано огляди подій п’ятдесятирічної давнини, відображені на сторінках тогочасної районної газети. Звісно, районка, як я вже зазначав раніше, була доволі кривуватим «дзеркалом» життя нашого міста та району, а журналісти – , здебільшого, «коліщатками та гвинтиками» потужної ідеологічної машини. Основна площа кожного нового номера газети віддавалася звітам про виробничі успіхи та здобутки, розповідям про передовиків п’ятирічок і т.д. Нинішнім читачам молодого покоління невідомі навіть терміни, якими тоді користувались, як і походження багатьох з залапкованих мною слів та цитат.

Читать далее