• Home

10 лютого 2020

У ДУБНІ В ДТП ТРАВМУВАВСЯ НЕПОВНОЛІТНІЙ РАДИВИЛІВЕЦЬ

100220 6Четвертого лютого, близько 18-ї години до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду із потерпілими на вулиці Сурмичі в місті Дубно.

Слідчо-оперативна група на місці події встановила, що 41-річний дубенчанин, керуючи автомобілем «Chevrolet Lacetti», на нерегулюваному пішохідному переході допустив наїзд на 15-річного жителя Радивилівського району. Зі слів водія та очевидця автопригоди, неповнолітній раптово вибіг на проїзну частину.

Читать далее

ЩОСЬ НЕ ПОДІЛИЛИ? ЧИ КОГОСЬ?..

100220 5У поліції Радивилова встановлюють обставини бійки між двома сусідками, одна із яких — з тяжкими тілесними ушкодженнями.

Із районної лікарні до медзакладу обласного центру перевели 38-річну жительку Радивилова у тяжкому стані. Як встановили поліцейські, до отриманих тілесних ушкоджень причетна її 37-річна сусідка.

Читать далее

ВИВЧАЛИ СИТУАЦІЮ

100220 4У міській раді днями побували спостерігачі місії ОБСЄ (Організація з безпеки і співробітництва в Європі) Іван Дудак та Данкен Сиднер. Вони мали доволі ґрунтовну та тривалу бесіду з керівництвом ОТГ – міським головою Миколою Карапетяном, його заступником Олександром Пастухом та керуючим справами міськвиконкому Сергієм Гущею.

Спілкування охопило широке коло питань та проблем. Гостей цікавив розвиток громади від часу її утворення, співпраця з колишніми учасниками АТО та ООС, проблеми переселенців з окупованих територій, гендерна політика, релігійна ситуація, міжнаціональні стосунки, можливості налагодження взаємовідносин громади з мешканцями сходу України.

Читать далее

ГЕРОЇ КРУТ – ДЛЯ НАЩАДКІВ ВЗІРЕЦЬ

100220 3Крути – наша гордість і слава,
Там соколи юні у вічність пішли.
На клич молодої держави,
Піднялися вірні сини.

У ці дні вся країна згадує подію, яка увійшла навічно в історію як символ патріотизму, жертовності та хоробрості. Саме 29 січня 1918 року, біля залізничної станції Крути відбувся бій, під час якого вдесятеро більша армія більшовиків розгромила добровольців – київських студентів та бійців вільного козацтва. Цей бій став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.

Читать далее

МІСТО ТА РАЙОН: ПІВВІКУ ТОМУ Рік 1969-ий (частина 2)

100220 2…Під невеличкою заміткою «Урочистий збір дружини» в «Прапорі перемоги» за 1969 рік зустрів знайоме прізвище – «І.Станкевич, учень». Ось її зміст: «Збір, присвячений 51 річниці Радянської Армії, відбувся у Червоноармійській середній школі № 1. Із спогадами про воєнні походи в роки Великої Вітчизняної війни виступив директор Опарипсівської во­сьмирічної школи Ілля Федорович Грабовський. У гості до учнів завітав колишній випускник школи, нині курсант військового училища Володимир Корнієнко. Він розповів про своє навчання, службу». Мабуть, це була його перша учнівська замітка в районній газеті. Так вже склалася подальша доля автора, що у 1982 році Ігор Геннадійович, навчаючись в зі мною в одній академічній групі, став випускником факультету журналістики Львівького державного університету ім..І.Франка.

Читать далее

СИВИНА В БОРОДУ…

100220 1На окраїні села, біля самісінького лісу стояла чимала  хата. Але в ній жив лише старий дід, який колись шив, а тепер ремонтував односельчанам взуття. А ще була в нього пасіка, з якої він завжди викачував немало смачного медку. Звали того діда Панас Бабій. Багато хто думав, що Бабій, це дідове прізвище. А насправді, це вулична кличка, якою його нагородили, ще в молоді роки. А все через те, що аж занадто був ласим до жінок. Не змінили його ні сива борода, ні зігнута спина. Навіть у вісімдесят років не міг оминути молодиці так, щоб хоча б не ляснути по сідниці.

Читать далее