• Home

19 лютого 2020

МИ ВАС НЕ БАЧИМО. І НЕ ЧУЄМО!

190220 5Так склалося, що на початку дев’яностих років мені довелося кілька років працювати у самому північному районі нашої області – Зарічненському. Добре пам’ятається, що в ті роки у районному містечку не приймався сигнал жодного з українських телеканалів. Тож більшість жителів «воленс-неволенс» мусили дивитись, крім московських каналів, білоруське ТБ(БТ), а ще – приватний канал «Варяг» з Пінська. Тож мої діти підростали, лягаючи спати під мелодію «Калиханки», а не «Вечірньої казки». Днями віднайшов в Інтернеті таку ось цікаву інформацію:

Читать далее

ЯК НЕ ПОТРАПИТИ У ПАЗУРІ «ЧЕРВОНОЇ СОВИ»

190220 4Онлайн-простір, в якому проводять максимум свого часу сучасні підлітки, не настільки безпечний, як ми хотіли б цього бажати. Чи не найзагрозливіша з пасток, що може заманити у липкі тенета несформовану дитячу психіку, приховується у так званих «групах смерті». Попри зайнятість, батьки повинні знаходити час, щоб нагадувати своїм чадам, яку небезпеку можуть таїти сумнівні інтернет-сайти. Наразі до профілактичної роботи долучаються і педагоги: у загальноосвітніх закладах громади проведуть бесіди, як дітям не потрапити на гачок маніпуляторів.

Читать далее

ВИМАГАВ 300 ДОЛАРІВ

190220 3Державне бюро розслідувань затримало рятувальника з Радивилова за те, що вимагав хабар за уникнення перевірки

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, затримали провідного інспектора Радивилівського райсектору Головного управління ДСНС України у Рівненській області за вимагання та одержання неправомірної вигоди.

Читать далее

У ТАКИХ ПРОДАВЦІВ - ЧЕРГА ВДЯЧНИХ ПОКУПЦІВ!

190220 2Хто починає приватну справу в торгівлі і робить ставку на талант спілкування з людьми – завжди буде у виграші. Яскравим прикладом тому є місцевий підприємець Анатолій Дровіцький, продавець хлібобулочних виробів на міському ринку «Новий». Любительське фото з його ятки, зроблене у розпал робочого дня під короткою назвою «Хвала рукам, що пахнуть хлібом», всього за день-другий зібрало у онлайн-спільноті нашого міста більше семи сотень вподобань і майже сотню вдячних відгуків! Усі, хто розщедрився на добре слово вмілому продавцеві, судячи із позитивних коментарів, добре знають пана Анатолія, бо й самі щодня у його черзі – за свіжою випічкою.

Читать далее

МІСТО ТА РАЙОН: ПІВВІКУ ТОМУ Рік 1969-ий (ч. 3)

190220 1Це нині наших заробітчан та туристів - де лишень нема. У ті ж часи вирватися за «залізну завісу», навіть у якусь з країн «соцтабору» було ой як важко. Відповідні спецслужби пильно придивлялися до потенційних «невозвращенців» перед тим, як дати дозвіл на виїзд. Але траплялися й інші історії: в СРСР іноді поверталися ті, хто покинув країну в пошуках кращої долі. Їх спогади про перебування за кордоном направляли у «правильне русло» і оприлюднювали для читацького загалу. Як зразок патріотизму. Прикладом такого може бути публікація в районній газеті 1969 року під назвою «Щастя на рідній землі» підписана «С. ФЕДОРОВИЧ, колишній емігрант»:

Читать далее