• Home

25 лютого 2020

«ЧЕРВОНА КАЛИНА» ГОСТИННО ПРИЙМАЛА ЖУРНАЛІСТІВ

250220 5На базі санаторію "Червона калина", що у селі Жобрин Рівненського району, 14 лютого відбувся пленум обласної організації Національної спілки журналістів України. Його учасники заслухали звіт голови правління Дмитра Тарасюка та окреслили головні завдання журналістської спільноти на поточний рік. Серед пріоритетних напрямків роботи - пожвавлення життєдіяльності первинних осередків, надання різнобічної юридичної допомоги колективам редакцій реформованих друкованих видань, поглиблення співпраці з журналістськими організаціями сусідніх областей, зокрема - Волинської та Львівської, організація змістовного відпочинку членів Спілки.

Читать далее

ПІД ЗОРЕПАДОМ ШКІЛЬНИХ РОКІВ

250220 4Минулої суботи, 15 лютого, у стінах Дружбівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася трепетна і пам’ятна зустріч випускників. Колишні однокласники мали змогу пригадати себе безтурботними хлоп‘ятками і дівчатками, якими були хто – десять-двадцять, а хто і тридцять-сорок років тому. Радісна і хвилююча зустріч поєднала людей, які колись разом навчались, ділили труднощі та перемоги, подарувала чудову нагоду поспілкуватись та дізнатись, як склались життєві дороги один одного.

Читать далее

ПІД ГУЧНЕ «БРАВО»!

250220 3Особливий момент для дуже особливих емоцій створили минулої суботи - саме на Свято Стрітення - учасники громадського об’єднання «Калейдоскоп (керівник Наталія Бортник). Майже під завісу зими, громадська організація, що діє у таких напрямках, як хореографія, фітнес, подорож, екологія, театр, провела видовищний творчий звіт.

З оновленою хореографічною програмою виступили, зокрема, і вихованці зразкового колективу дитячого театру танцю "Радик". Загалом же, цей черговий мистецький підсумок був насичений яскравими ідеями та глибокою вдячністю людям, які за покликом серця допомагають втілювати їх в життя.

Читать далее

КОЛИ НА ВІЧНУ ТЕМУ «ГОВОРИТЬ» МИСТЕЦТВО

250220 2То це завжди неповторно, яскраво та незабутньо…

В ім’я благородної ідеї – фінансової допомоги онкохворим - творчі колективи Радивилівського міського Будинку культури у день всіх закоханих, 14 лютого, організували благодійний концерт. Велике і величне почуття, яке у всі часи й епохи наповнювало змістом життя людини, і стало головною темою, з якою митці сцени виходили до свого глядача, даруючи високий злет у багатогранний простір емоцій й таланту. Про любов, як надзвичайний дар, що здатний окриляти та надихати на вчинки космічної величини, дуже чуттєво переповідали у піснях талановиті вокалісти м.Радивилова - М.Петровська, А.Сірко, Я.Жолнович, А.Шарун, К.Чучак, Л.Михайлова, О.Кощук, учасниці ансамблю сучасної пісні «Лелія» (керівник І.Чорнобай) та народного аматорського ансамблю пісні «Забава». У ритмі небайдужих сердець свою найкращу хореографію виконали учасники народного ансамблю сучасного танцю «Нюанс» (керівник Я.Гуска).

Читать далее

ФІГУРОВА ДРУЖИНА

250220 1Надворі був легенький морозець. В повітрі літали маленькі сніжинки. Здавалось, що це крихітні балеринки кружляють у танці. А в пишнім залі розкішного ресторану у вальсі кружляли молодята – Дмитро та Катерина. Наречений аж світився від щастя. Йому досі не вірилось, що він таки відвоював цю красуню у юрби закоханих залицяльників. І тепер, вона його дружина. Дру-жи-на!

Читать далее