• Home

26 лютого 2020

НАРДЕП ГРОШЕЙ НЕ РОЗДАВАТИМЕ

260220 2Сьогодні, 26 лютого, у залі засідань Радивилівської міської ради проводив прийом громадян народний депутат України, член Комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, голова підкомітету з питань захисту інвестицій в об'єкти будівництва Олександр Васильович Аліксійчук.

До спілкування з депутатом цього дня зголосилося більше десятка жителів громади та району, було й одне колективне звернення. Авторів трьох звернень об’єднала тривога за стан доріг, як місцевого, так і обласного та республіканського значення. Адже, дійсно, шляхи до деяких сіл Дружбівського та Підзамчівського старостинств не витримують ніякої критики. Не кращий стан окремих ділянок автотраси у напрямку Почаєва.

Читать далее

ВОНИ ПІШЛИ З МАЙДАНУ – В НЕБО

260220 1Разом з усією країною, Радивилівська об’єднана громада згадувала і вшановувала світлу пам'ять Героїв Небесної Сотні, які пожертвували своїм життям заради прав людини і людської гідності, за європейські цінності і наше європейське майбутнє України. Минуло шість років з часу трагічних подій, внаслідок яких загинуло та померло від тяжких ран більше ста учасників Революції Гідності. Ті доленосні події назавжди закарбувалися у наших серцях нестерпним болем.

Читать далее