• Home

лютого 2020

28 лютого 2020

ОСТАННІЙ СОЛДАТ ТІЄЇ ДАЛЕКОЇ ВІЙНИ

280220 222 лютого 2020-го року, на 94-му році життя, тихим кроком відійшов у Вічність ветеран Другої Світової, єдиний на території нашої територіальної громади учасник бойових дій

Олексій Іванович Казмірчук

У березні 2015-го, з нагоди чергової річниці визволення нашого міста від німецько-фашистських загарбників, розповідь про непросту долю ветерана-фронтовика було вміщено на сторінках районного тижневика «Сурми Радзивілів».    Його пам'ять чітко, наче відмотуючи кінофрагменти, відтворювала хід подій воєнного лихоліття, які довелось пережити юнаком. Про це, як вважав Олексій Іванович, важливо було донести сучасникам: щоб ніколи знову не повторилося подібне кровопролиття. Устами цієї людини наче говорила сама історія. Нині, коли, на жаль, ми згадуємо про Олексія Івановича вже у минулому часі, пропонуємо нашим читачам повернутися до тієї публікації. У цих рядках до нас промовлятиме солдат-ветеран, за чиїми плечима – важке і сповнене випробувань, обпалене війною минуле.

«ПОЛЯ ПІД БРОДІВСЬКИМ ЛІСОМ РОЗМІНОВУВАЛИ…ЮНАКАМИ!

Саме з цього вражаючого уяву страшного епізоду розпочав свою розповідь про свою участь у війні житель міста Олексій Іванович Казмірчук

Читать далее

В ТРИДЦЯТЬ ОДИН - ПРОДАВЦЕМ… ПІЗНО?

280220 1Як я в Радивилові на роботу влаштовувалася!

Зараз відкривається безліч нових різноманітних магазинів. І оголошень з пошуком продавця, чи, як останнім часом стало модним, продавця-консультанта, також чимало. Обіцяють і офіційне працевлаштування, і гнучкий графік роботи, і привабливу заробітну плату. Ну просто ідеальні умови тим, хто «полює» на вакансію за прилавком. Прочитавши одне з таких оголошень, я також вирішила спробувати себе у сфері торгівлі. А чому б і ні?

Читать далее

26 лютого 2020

НАРДЕП ГРОШЕЙ НЕ РОЗДАВАТИМЕ

260220 2Сьогодні, 26 лютого, у залі засідань Радивилівської міської ради проводив прийом громадян народний депутат України, член Комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, голова підкомітету з питань захисту інвестицій в об'єкти будівництва Олександр Васильович Аліксійчук.

До спілкування з депутатом цього дня зголосилося більше десятка жителів громади та району, було й одне колективне звернення. Авторів трьох звернень об’єднала тривога за стан доріг, як місцевого, так і обласного та республіканського значення. Адже, дійсно, шляхи до деяких сіл Дружбівського та Підзамчівського старостинств не витримують ніякої критики. Не кращий стан окремих ділянок автотраси у напрямку Почаєва.

Читать далее

ВОНИ ПІШЛИ З МАЙДАНУ – В НЕБО

260220 1Разом з усією країною, Радивилівська об’єднана громада згадувала і вшановувала світлу пам'ять Героїв Небесної Сотні, які пожертвували своїм життям заради прав людини і людської гідності, за європейські цінності і наше європейське майбутнє України. Минуло шість років з часу трагічних подій, внаслідок яких загинуло та померло від тяжких ран більше ста учасників Революції Гідності. Ті доленосні події назавжди закарбувалися у наших серцях нестерпним болем.

Читать далее

25 лютого 2020

«ЧЕРВОНА КАЛИНА» ГОСТИННО ПРИЙМАЛА ЖУРНАЛІСТІВ

250220 5На базі санаторію "Червона калина", що у селі Жобрин Рівненського району, 14 лютого відбувся пленум обласної організації Національної спілки журналістів України. Його учасники заслухали звіт голови правління Дмитра Тарасюка та окреслили головні завдання журналістської спільноти на поточний рік. Серед пріоритетних напрямків роботи - пожвавлення життєдіяльності первинних осередків, надання різнобічної юридичної допомоги колективам редакцій реформованих друкованих видань, поглиблення співпраці з журналістськими організаціями сусідніх областей, зокрема - Волинської та Львівської, організація змістовного відпочинку членів Спілки.

Читать далее

ПІД ЗОРЕПАДОМ ШКІЛЬНИХ РОКІВ

250220 4Минулої суботи, 15 лютого, у стінах Дружбівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася трепетна і пам’ятна зустріч випускників. Колишні однокласники мали змогу пригадати себе безтурботними хлоп‘ятками і дівчатками, якими були хто – десять-двадцять, а хто і тридцять-сорок років тому. Радісна і хвилююча зустріч поєднала людей, які колись разом навчались, ділили труднощі та перемоги, подарувала чудову нагоду поспілкуватись та дізнатись, як склались життєві дороги один одного.

Читать далее

ПІД ГУЧНЕ «БРАВО»!

250220 3Особливий момент для дуже особливих емоцій створили минулої суботи - саме на Свято Стрітення - учасники громадського об’єднання «Калейдоскоп (керівник Наталія Бортник). Майже під завісу зими, громадська організація, що діє у таких напрямках, як хореографія, фітнес, подорож, екологія, театр, провела видовищний творчий звіт.

З оновленою хореографічною програмою виступили, зокрема, і вихованці зразкового колективу дитячого театру танцю "Радик". Загалом же, цей черговий мистецький підсумок був насичений яскравими ідеями та глибокою вдячністю людям, які за покликом серця допомагають втілювати їх в життя.

Читать далее

КОЛИ НА ВІЧНУ ТЕМУ «ГОВОРИТЬ» МИСТЕЦТВО

250220 2То це завжди неповторно, яскраво та незабутньо…

В ім’я благородної ідеї – фінансової допомоги онкохворим - творчі колективи Радивилівського міського Будинку культури у день всіх закоханих, 14 лютого, організували благодійний концерт. Велике і величне почуття, яке у всі часи й епохи наповнювало змістом життя людини, і стало головною темою, з якою митці сцени виходили до свого глядача, даруючи високий злет у багатогранний простір емоцій й таланту. Про любов, як надзвичайний дар, що здатний окриляти та надихати на вчинки космічної величини, дуже чуттєво переповідали у піснях талановиті вокалісти м.Радивилова - М.Петровська, А.Сірко, Я.Жолнович, А.Шарун, К.Чучак, Л.Михайлова, О.Кощук, учасниці ансамблю сучасної пісні «Лелія» (керівник І.Чорнобай) та народного аматорського ансамблю пісні «Забава». У ритмі небайдужих сердець свою найкращу хореографію виконали учасники народного ансамблю сучасного танцю «Нюанс» (керівник Я.Гуска).

Читать далее

ФІГУРОВА ДРУЖИНА

250220 1Надворі був легенький морозець. В повітрі літали маленькі сніжинки. Здавалось, що це крихітні балеринки кружляють у танці. А в пишнім залі розкішного ресторану у вальсі кружляли молодята – Дмитро та Катерина. Наречений аж світився від щастя. Йому досі не вірилось, що він таки відвоював цю красуню у юрби закоханих залицяльників. І тепер, вона його дружина. Дру-жи-на!

Читать далее

19 лютого 2020

МИ ВАС НЕ БАЧИМО. І НЕ ЧУЄМО!

190220 5Так склалося, що на початку дев’яностих років мені довелося кілька років працювати у самому північному районі нашої області – Зарічненському. Добре пам’ятається, що в ті роки у районному містечку не приймався сигнал жодного з українських телеканалів. Тож більшість жителів «воленс-неволенс» мусили дивитись, крім московських каналів, білоруське ТБ(БТ), а ще – приватний канал «Варяг» з Пінська. Тож мої діти підростали, лягаючи спати під мелодію «Калиханки», а не «Вечірньої казки». Днями віднайшов в Інтернеті таку ось цікаву інформацію:

Читать далее