• Home

03 березня 2020

КОНКУРС ШЕВЧЕНКІВСЬКИХ ЧИТАНЬ У РАДИВИЛІВСЬКІЙ ОТГ: НАЗВАНО ІМЕНА ПЕРЕМОЖЦІВ

030320 3«Кобзар» Тараса Шевченка – святиня, яка лежить поруч із хлібом, рядки з його поезій вишивають на рушниках. Ім’я Тараса Шевченка стало символом України, бо він зумів піднести на найвищий рівень духовну велич народу. Ось чому, перечитуючи «Кобзаря», ми, начебто, торкаємося душею до палкого і нескореного серця поета, якого ми називаємо провісником нового життя, народним пророком, титаном духу, передаючи з покоління в покоління його безсмертний «Заповіт».

Читать далее

ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ – ІЗ ЗАКОНОДАВЧОЮ ІНІЦІАТИВОЮ

030320 2Під час позачергової, 72-ї сесії, звернулися депутати Радивилівської міської ради. Пленарне засідання відбулось у п’ятницю, 21 лютого.

Йдеться про скасування електронного декларування для депутатів міських, селищних, сільських рад, чисельність яких не перевищує 90 тисяч населення. Закон України «Про запобігання корупції» містить вимогу щорічно оприлюднювати свої статки не тільки депутатам ВРУ, а й депутатам, які входять до складу сільських, селищних, міських рад, районних та обласних рад, і працюють винятково на громадських засадах.

Читать далее

ВІД ПЛАНІВ ДО ДІЙ

030320 1У Радивилові було організовано інформаційний майданчик, де вивчали найбільш прогресивні методи досягнення енергоефективності та енергоощадності в багатоквартирному  будинку.  У залі засідань міської ради відбувся відкритий семінар: до діалогу долучилися голови уже створених  ОСББ м.Радивилова, а також ті, хто ще тільки міркує над перевагами нової формули утримання будинку за головним принципом ОСББ «Свої гроші – своїми руками – на свою власність.»

Читать далее