• Home

10 березня 2020

ЧУЄМО СЕРЦЕМ ТЕБЕ, КОБЗАРЮ

100320 6Світанкової пори року приходить в Україну великий день - свято народження видатного художника та поета, прозаїка, мислителя  та громадського діяча Тараса Шевченка. Його портрет обрамлюють у вишиті рушники, а його слово і по сплину сторіч обпікає нашу свідомість невидимим вогнем. Син кріпака, який став велетом духу...
,,Перед Шевченком ми завжди стоятимемо, як перед власною совістю. Він не віддаляється від нас, а наближається, бо у його ,,Кобзареві,, можна знайти відповіді на найболючіші питання нашого часу. Можна сміливо стверджувати, що творчість Шевченка звернена до українців двадцять першого століття",- такий важливий меседж прозвучав під час урочистостей з нагоди 206-ї річниці від Дня народження Кобзаря, що традиційно відбулися біля погруддя поетові в м.Радивилові 9 березня.

Читать далее

СЕРЕД ДІВЧАТ ОБИРАЛИ «МІС», СЕРЕД ХЛОПЦІВ – «МІСТЕРА»

100320 5У Підзамчівській ЗОШ І – ІІІ ступенів відбувся конкурс «Міс та Містер  школи – 2020»,  на титул якого  претендували учні 8 – 11 класів. Впродовж місяця конкурсанти старанно готувались і здивували усіх присутніх! Восьмеро учасників боролися за звання найпривабливіших, найкмітливіших та найсміливіших хлопців та дівчат нашої школи.

Читать далее

ТАКА РОБОТА: ДОБРОТОЮ ДІЛИТИСЯ

100320 4За неповних п’ять років у відділенні допомоги вдома Радивилівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Валентину Іванівну Бобик шанобливо називають тією, «з якою пощастило». І керівництву, і підопічним - одиноким громадянам похилого віку територіальної громади, до яких соціальна робітниця щодня поспішає на допомогу. Вона стала важливою і незамінною у долях стількох хворих, обездолених, осиротілих людей! А це досягнення куди більш важливе, ніж добре прибрана хата у підопічного чи сумлінно прополена грядка. Бо за своєю суттю такі професійні обов’язки відносяться до рівня богоугодних справ.

Читать далее

КНИГИ. ГІРСЬКІ ЛИЖІ. ВОВКИ…

100320 3Про важливі цінності в своїй системі життєвих координат авторка Галина Вдовиченко, яка увійшла до почесного сузір’я «золотих» письменників України, розповіла радивилівцям з перших уст під час нещодавньої зустрічі.

У літературній світлиці центральної міської бібліотеки знову зіркова гостя: днями Радивилів відвідала популярна українська письменниця, володарка премії "Коронація слова" Галина Вдовиченко. Львів'янка, яка багато років пропрацювала в журналістиці, але знала, що колись неодмінно буде писати книги - присвятила близько години творчому одкровенню зі своїми читачами.

Читать далее

ЗАКОХАЙСЯ У МЕНЕ! ВЧИТЕЛЮ…

100320 2Швидко плине час: непомітно пронеслись цілих двадцять років з того часу, як Тетяна закінчила школу. За весь цей період вперше вирішила таки поїхати додому, у рідне містечко. Її знайшла однокласниця, і від імені всіх запросила на зустріч випускників.

Тетяна довго вагалась, але доросла донька все ж переконала її. Вона і сама добре розуміла, що не можна все життя ховатись і бігти від минулого. Отож, купила найкращу сукню відомого дизайнера і аксесуари до неї, сіла в свій автомобіль і вирушила в дорогу. На шляху кілька разів зупинялась на узбіччі. Зовсім не від втоми. Просто в голові збиралось стільки думок і спогадів, що необхідно було зупинитись, щоб не наробити біди. Чесно кажучи, їй було страшно. Вона не знала, як зустрінуть її однокласники, хто з викладачів буде присутній на вечорі, і чи буде там ВІН, той, через кого вона стільки років, власне, й не давала про себе знати.

Читать далее

В КІНЦІ СЦЕНАРІЮ - «ХЕПІ ЕНД»

100320 1Ця фраза з відомого хіта популярного музичного гурту «Антитіла» знаходить відображення майже в кожній з життєвих історій Ірини Юсюк-Мельник із с.Новоукраїнського. Авторка-початківець ось уже два роки розповідає через сторінки нашого тижневика, як воно буває – чи то з сумом, чи то з радістю - на перехрестях доль людських. Наша постійна дописувачка не є прихильницею песимістичних фіналів. Однак цього не уникнути, якщо правдиво пишеш про те, що тобі диктує саме життя.

Історії Ірини Мельник одразу полюбилися читачам, особливо – жіночій аудиторії нашого тижневика. У них є те, що нам близьке і зрозуміле: неідеальні сімейні стосунки, палке кохання і болюча зрада, вперта боротьба за особисте щастя і своє місце під сонцем. Сьогодні, коли є можливість розміщувати ці оповідання у мережі Інтернет, можна від слідкувати, як за короткий час ці сюжети набирають по кілька сотень переглядів. Значить, розказані нашою землячкою епізоди зачіпають суспільну увагу, підштовхують до переоцінки різних ситуацій, спонукають до актуальних висновків.

Про те, чого можуть навчити життєві історії – у нашому інтерв’ю з їх авторкою Іриною Юсюк-Мельник:

Читать далее