• Home

11 березня 2020

ДАРУЙТЕ ТРОЯНДИ, ЯКІ НЕ ЗІВ’ЯНУТЬ

110320 4І букети, що смакують на десерт!

Дивовижні квіткові композиції, які власноруч виготовляє радивилівчанка Катерина Гайдук, здатні рівноцінно дивувати як представниць прекрасної статі, так і чоловіків. Ніжні троянди, тюльпани, півонії, але не з саду, а з кухні, здатні вразити своєю досконалістю найвибагливішого естета. Ще одна їх приємна перевага – термін придатності. Хенд-мейд квіти від Каті Гайдук не зів’януть навіть через двадцять чотири місяці! Такими впевненими «довгожителями» їх робить … мильна основа!

Читать далее

А ЖІНКИ Й ТАКИМИ БУВАЮТЬ

110320 3При передсвятті, коли сторінки ЗМІ аж тріщать від ніагарських потоків славослів’я на адресу представниць кращої ( принаймні, візуально) половини людства, ніби якось і не випадає писати про будь що інше, аніж приємне для їх очей та вух. Особливо, так би мовити, про зворотний, темний, бік Місяця. Але ж, без цього узагальнений уявний портрет Жінки виглядатиме якось пласкувато, без тієї рельєфності та багатогранності, яка, саме вона, так часто буквально зачаровує чоловіків. Або вводить їх у повний ступор…

А першопричиною нинішньої публікації стала невелика замітка у нашому тижневику. Наведу її повністю:

«ЩОСЬ НЕ ПОДІЛИЛИ? ЧИ КОГОСЬ?..

Читать далее

У ФОРМАТІ ОСВІТНІХ РЕФОРМ

110320 2Вже без філій – як «одинадцятирічка» - продовжить свою діяльність Підзамчівська ЗОШ. «Радивилівський ліцей №2» імені П.Г.Стрижака визначено новим опорним навчальним закладом громади. Його структурними підрозділами стали Копанівська та Башарівська сільські школи.

Які з доріг ремонтувати, і якій із шкіл статус опорної надати  -  такі завдання депутати міської ради вирішували під час пленарного засідання позачергової 73-ї сесії, яка відбулась у п’ятницю, 28 лютого.За висновками постійних профільних комісій міської ради, на порядок денний сесії було винесено три питання:

Читать далее

ПО МОБІЛЬНОМУ - НЕ РОЗМОВЛЯТИ, СПЕЦЖИЛЕТИ - НЕ ІГНОРУВАТИ!

110320 1Чергова інформаційна акція за участю радивилівських поліцейських: цього разу працівникам соціальної сфери міста нагадали про основні правила дорожнього руху на велосипеді, які дозволять уникнути найбільш типових небезпечних ситуацій.

Для проведення роз’яснювальної роботи на тему, як уникнути аварійних ситуацій на велосипеді, були запрошені начальник сектору регулювання поліції, капітан поліції Михайло Кучер, інспектор слідчого відділення Олеся Романад і старший сержант Ігор Курій.

Читать далее