• Home

13 березня 2020

«ЗА ТАКЕ СВИНСТВО ТРЕБА КАРАТИ»!

130320 6Цим мотивувався міський житель Олексій Скрипчинський, коли виявив на в’їзді у немирівський ліс кимось поспіхом вивезений будівельний мотлох, і не погидував оглянути вміст мішків та пакетів.

Там швидко знайшлися і потрібні докази – необережно викинуті разом із іншими побутовими відходами магазинні чеки та квитанції за поштовий переказ. А на папері, як мовиться, чорним по білому: порушник закону власною персоною! Точніше – його паспортні дані і навіть номер мобільного…

Знайти і притягнути цього нетяму до відповідальності по всій суворості закону - справа найближчого часу, наголошують у міській раді. Відповідні служби вже предметно зацікавилися горе-господарем і його сумнівними знаннями у поводженні зі сміттям.

Читать далее

СЕРЕД КРАСУНЬ ШУКАЛИ НАЙКРАЩУ !

130320 5Напередодні Міжнародного жіночого дня – 8 березня - в Радивилівському професійному ліцеї відбулося свято краси і грації, довгоочікуване «Міс Ліцею – 2020».
Семеро красунь з різних груп змагалися в різноманітних конкурсах, проявляючи якнайкращі свої вміння. Дуже колоритно відбулось представлення учасниць під час їх дефіле у вишиванках, а конкурс «Розумниця» дав змогу дівчатам розкрити свої інтелектуальні переваги. Наче яскрава прикраса на святковому вбранні – засяяв конкурс творчості і талантів: претендентки на звання «Міс ліцею» демонстрували свої захоплення і хобі. А найбільш феєричним завершення кастингу став вихід красунь у вечірніх сукнях.

Читать далее

ЖИВЕ ПІД СОНЦЕМ УКРАЇНИ ШЕВЧЕНКОВЕ СЛОВО

130320 4І знову Шевченкова весна прийшла на нашу землю. Шевченко був посланий Богом, як Титан ідеї соборності України.

Тому йдемо до нього, щоб набратися наснаги до життя, віри в яснішу долю свою. І в такий час подумки говоримо Тарасу: «Ми чуємо тебе, Батьку, і через століття. Ти є сучасником кожного і нашого покоління».

Цими днями в честь вшанування пам’яті Великого Кобзаря у Підзамчівській ЗОШ І – ІІІ ступенів було проведено Шевченківський тиждень, який розпочався інформаційною п’ятихвилинкою «Не згасне свіча Кобзаря». Впродовж тижня діяв книжковий вернісаж «Шевченко не поет, а голос душі і щирість народу».

Читать далее

ВІЧНИЙ ВОГОНЬ, ЩО НІКОЛИ НЕ ЗГАСНЕ

130320 3Щороку весна нагадує нам  про Т.Г.Шевченка, про незбагнену суть його Слова. І тоді стає святочно на душі, радісно на серці. Березневий розвій у природі (коли вже не зима й іще не весна, але в повітрі вже нею пахне) спонукає нас до роздумів.

З нагоди відзначення 206 – ї  річниці від Дня народження  Великого  Кобзаря учні 2 класу Дружбівської ЗОШ І-ІІІ ступенів провели літературно – музичну вітальню « Тарасове село». Метою заходу було розширення та поглиблення уявлень учнів початкових класів  про великого майстра слова і пензлика, прищеплення любові до його творчості, до України, виховання справжніх патріотів своєї Батьківщини.

Читать далее

ЧИЙ РОЙ?

130320 2Вільний, бо потрапив у полон людської байдужості… Що відповів би на це хаскі, який поповнив сумний список чотирилапих безхатьків нашого міста?

Читать далее