• Home

16 березня 2020

ЗБЕРЕГТИ СТАТУС МІСТ

160320 3Обласна рада вирішила боротися, аби Острог, Березне, Радивилів, Дубровиця і Корець не втратили статус міст.

Відбулося засідання постійної комісії з питань місцевого самоврядування, розвитку територій та європейської інтеграції під головуванням Валентина Кроки. На ньому, як повідомляє прес-служба обласної ради,  депутати розглянули ряд сесійних питань, серед яких Звернення Рівненської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо доопрацювання проєкту Закону України «Про засади адміністративно-територіального устрою».

Читать далее

У ВІЛЬНОМУ СТИЛІ – ДО ПЕРШОЇ ПРЕМІЇ

160320 2Вкотре заслужено вітаємо наш «Калейдоскоп»! Зразковий ансамбль сучасного танцю (керівник Яна Гуска), який діє при Радивилівському міському Будинку культури, знову дивував і підкорював авторитетних і кваліфікованих профі сценічної творчості. Цього разу - на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Місто Лева – 2020», який відбувся минулих вихідних. Колектив повернувся із найбільшої мистецької платформи регіону лауреатом першої премії в номінації «Хореографія. Вільний стиль».

Читать далее

НАЩАДОК МИКОЛИ РАДЗИВІЛЛА(ЧОРНОГО)

160320 1Трохи прикро, що лише тепер, але хочемо оприлюднити цікаву для багатьох наших читачів інформацію. Доки місцеві перекручувачі історичної назви міста ведуть багаторічну суперечку, самі з собою, щодо правомірності вчиненого, князівський рід Радзивіллів продовжує існувати і має солідну вагу в сучасній історії цілого ряду держав. Про їх спорідненість з одним із Президентів США, а також з відомим у Європі бізнесменом ми вже розповідали на сторінках «Сурмів». Нинішня публікація – інформація для роздумів. Чи не на часі владі, громадськості нашого міста зав’язати плідні контакти з представниками роду Радзивілів? А там, дивись, запросити на відзначення, скажімо, Дня міста, не когось там, а самого Радзивілла?

«На Волині, на батьківщині своїх предків, побував князь Мацей Радзивілл

Читать далее