• Home

20 березня 2020

ЯКОЮ БУТИ КНИЗІ, РОЗПОВІДАЄ САМЕ ЖИТТЯ

200320 4Вперше у Радивилові побувала Марія Ткачівська – українська письменниця і поетеса, викладачка і науковиця. Член Національної спілки письменників України, лауреатка премії імені Івана Франка (2006), премії ім. Василя Стефаника (2010), конкурсу «Коронація слова 2007» (номінація «Романи»), конкурсу «Коронація слова 2012» (номінація «Дитяча проза»), «Коронація слова 2014» (номінація «Пісенна лірика»), «Коронація Слова 2015» (номінація «Кіносценарії»). Лауреатка Всеукраїнської літературної премії ім. Леоніда Череватенка (2017) та Міжнародної літературної премія імені Миколи Гоголя «Тріумф» (2018). Також Ткачівська є кандидаткою філологічних наук і завідувачкою кафедри іноземних мов і перекладу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Читать далее

ВАРЕНИКИ ДЛЯ СОЛДАТА

200320 3Щоразу, беручи участь у благодійних акціях, ми розуміємо: щоб творити добро, не треба мати великих статків, обіймати високу посаду чи бути суперзіркою. Головне – мати добре серце та відкривати його для інших.

«Усе велике починається з малого» - стверджують наймудріші. Так вважають і учні Немирівської загальноосвітньої школи, активно долучаючись до волонтерської діяльності.

Читать далее

ВИ НІКОЛИ НЕ ЗАДУМУВАЛИСЬ - ЗВІДКИ У НИХ ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ???

200320 2ЛЮДИ !!!! Почитайте один раз і запам’ятайте назавжди!!! Бо вже накипіло. Надоїло пояснювати кожному особисто.
Перед кожними святами один одному ви відправляєте привітання, це дуже добре, але тут є одна велика афера. Як правило, самому впадло придумати вітання, або знайти гарну відкритку в неті, і ви поширюєте привітання від незнайомих вам людей. В силу малої обізнаності з роботою комп’ютера і програмного забезпечення, ви, самі того не знаючи, робите своїм друзям і близьким купу проблем. Чому? Слухайте далі.

Читать далее

ЯКБИ Ж ВІДМОТАТИ ЧАС НАЗАД…

200320 1Ніна, ридаючи, пригортала до грудей новонародженого сина. Нарешті дочекалася! Переживши одним за одним кілька викиднів, жінка вже мало глузду не втратила. Але Господь таки змилувався над нею, і подарував довгоочікуване дитя.

Сергійко ріс хорошим хлопчиком. Батьки порошинки здмухували з сина. А особливо над ним трусилася мама. Аж занадто огортаючи своєю опікою. А коли хлопець навчався у восьмому класі, в їх сім’ю увірвалося велике горе.

Читать далее