• Home

27 березня 2020

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ НАШОЇ ГРОМАДИ!

270320 5Нинішня ситуація з карантином для кожного з нас незвична і неординарна. Задля боротьби з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19 з 25 березня цього року Уряд нашої держави запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України на 30 днів, до 24 квітня 2020 року.

Враховуючи ситуацію, яка склалась із загрозою поширення коронавірусу, прошу усіх з максимальною серйозністю відреагувати на карантинні заходи, спрямовані на запобігання поширенню цієї небезпечної інфекції.

Закликаю кожного виконувати правила, які рекомендує Міністерство охорони здоров’я. Не ігноруйте вимоги уникати багатолюдних місць, дотримуватися правил гігієни, без нагальної потреби не відвідувати заклади та установи органів місцевого самоврядування та державної влади, котрі продовжують працювати у штатному режимі.

Читать далее

ПІД ЧАС РЕМОНТУ НА ПІДСТАНЦІЇ ЗАГИНУВ ЕЛЕКТРОСЛЮСАР

270320 4Нещасний випадок стався 25 березня о 16.43 на підстанції 35/10 Радивилів.

Речниця "Рівнеобленерго" Алла Ліхачова повідомила РВ: 

Читать далее

ПЕРЕВІРЯЮТЬ, ЧИ ДОТРИМУЮТЬСЯ КАРАНТИННОГО РЕЖИМУ

270320 3Поліцейські Радивилова: правоохоронці відтепер щодня здійснюють контроль за тим, наскільки законослухняні місцеві підприємці. До адмінвідповідальності в Радивилівському районі притягнуто вже трьох порушників з числа суб’єктів господарювання.

 

«Національна поліція працює у посиленому режимі. На території Радивилівського району для посилення публічної безпеки і порядку поліцейські несуть службу в складі піших патрулів. Поліцейські проводять профілактичні заходи, головною метою яких є мінімізація негативних наслідків розповсюдження коронавірусної інфекції, збереження життя та здоров’я.

Читать далее

ПІД КОЛЕСАМИ АВТО ЗАГИНУВ ВЕЛОСИПЕДИСТ

270320 2Смертельне зіткнення відбулося 21 березня, близько 21:10 на автодорозі «Київ-Чоп» поблизу села Коти Радивилівського району.
На місці події поліцейські встановили, що водій автомобіля «Chevrolet Aveo», 30-річний житель міста Львів, під час зустрічного роз’їзду із вантажним автомобілем допустив наїзд на 37-річного жителя села Коти, який велосипедом їхав у попутному напрямку.

Читать далее

У ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ МІСТА

270320 176 років тому Радивилів був героїчно звільнений від

німецько-фашистських загарбників

У зв’язку з тим, що цьогорічна пам’ятна дата припала на період карантинних обмежень на території міста й району, вшанування світлої пам’яті полеглих воїнів-визволителів проходило з дотримання усіх відповідних протокольних положень та вимог.

Відбулось символічне покладання вінків та квітів до пам’ятних знаків та обелісків воїнам-визволителям, а також до братських могил на Меморіалі Слави. Хвилину скорботи за всіма, кому не судилося повернутися з війни живими, розділили міський голова М.А.Карапетян, секретар міської ради І.С.Герасимчук, заступник міського голови з гуманітарних питань О.В.Пастух, керуючий справами виконавчого комітету міської ради С.В.Гуща, голова Радивилівської райдержадміністрації О.В.Пекарський, голова міськрайонної ветеранської організації В.А.Бондар..

Читать далее