• Home

30 березня 2020

ДО УВАГИ ЧИТАЧІВ ТА ПЕРЕДПЛАТНИКІВ!

300320 3У зв’язку з карантином, замовлення на друк вітань, оголошень, подяк, співчуттів редакція газети «Сурми Радзивілів» приймає за телефонами: 0660410287, 4-17-21. Також маєте можливість надсилати тексти на електронну пошту syrmu_info@ukr.net чи на сторінку «Радзивілів» у Фейсбуці.

Читать далее

«І НЕ ЗНАЄМО, КОЛИ ЗАВЕЗУТЬ!..»

300320 2Коли чекати на засоби індивідуального захисту в радивилівських аптеках, не знають навіть ті, хто працюють за їх прилавками…

А, тим часом, офіційні джерела повідомляють про те, що в більшості аптечних мережах Рівненщини запаси медичних масок та засобів оновлюють.

Читать далее

ЩОБ ЗНАЙТИ СВОЄ ЩАСТЯ, ОПУСТИ ОЧІ

300320 1Робочий день давно закінчився, всі працівники офісу розбіглися додому. Тільки Яна так і залишилася сидіти у своєму кріслі. Вона замріяно дивилася на місто, яке починало освітлюватися нічними ліхтарями. Красивий весняний вечір. «Весна – пора кохання», -подумала жінка. Зітхнула, і з сумом на обличчі стала поволі збиратись додому. Туди, де зовсім ніхто її не чекав.

Вже минуло більше десяти років, після розлучення з чоловіком. Батьки просили переїхати жити до них. Але та не погодилась. Їй і по телефону вистачало маминих лекцій про те, що такій красивій, молодій жінці, вже давно пора знайти собі пару.

Читать далее