• Home

01 червня 2020

НЕ КОЖНА СКАЖЕ ПРО ВИШИТТЯ: ЦЕ МОЄ ЖИТТЯ

010620 3А от героїня цієї розповіді – на одному подиху. До полотна й ниток руки міської жительки Ірини Миколаївни Подавець потягнулися ще з п’ятирічного віку. Зараз, у своє поважне 73-річчя, вона все ще така ж запопадлива біля роботи над візерунками та орнаментами. Не уявляє себе без улюбленого рукоділля, характерний згорток з усім необхідним для чергової картини, сорочки чи рушника – завжди на столі. З тим же запалом, що й у молодості, майстриня цікавиться новинками світу вишивки, і зовсім не поспішає на творчий відпочинок.

 

Про її талант відтворювати красу на полотні ми поспілкувалися у доволі таки символічний день – День української вишиванки. Генетичний код, за яким - багатогранна і вікова історія нашого народу, зберігає чіткість саме завдяки таким, як Ірина Миколаївна. Як і вона, століттями тому хтось заклав на полотні перший стібок ниткою, щоб потім витканою білизною розкинулося дивовижне мереживо із символів, знаків, візерунків, якому було суджено стати спадком, скарбом, національним надбанням.

Читать далее

РАДИВИЛІВСЬКИЙ ЦНАП ВІДЗНАЧИВ ПЕРШУ РІЧНИЦЮ ДІЯЛЬНОСТІ

010620 2За цей час жителі міста й району отримали в центрі більше 21-ї тисячі адміністративних послуг.

Результативним підсумкам і баченням подальших перспектив розвитку Радивилівського ЦНАПу у річницю його відкриття був присвячений діалог міського голови М.А.Карапетяна з колективом центру.

Привітавши працівників ЦНАПу із символічним рубежем діяльності, за який вдалось ґрунтовно зміцнити соціальний імідж Радивилівської громади, міський голова М.А.Карапетян зауважив: хоча ЦНАП й працює недавно, але своїм досвідом роботи вже неодноразово доводилося ділитися з колегами з усієї України, які вже відкрили ЦНАПи, або тільки мають наміри це зробити.

Читать далее

РІВНЕНЩИНА COVID-19: ВАЖЛИВЕ СТАНОМ НА 1 ЧЕРВНЯ

010620 1Станом на ранок 1 червня на Рівненщині зареєстровано 32 нові випадки захворювання на коронавірус. 7 медиків заразились від хворої, що потрапила з переломом в траматологію Дубенської міської лікарні. Наразі в інфекційних відділеннях перебуває 134 хворих, 19 – в реанімації, 3 підключені до ШВЛ, 715 – на амбулаторному лікуванні.

  • За попередню добу виявлено 60 нових інфікованих на COVID-19. 
  • Всього за час пандемії зафіксовано 1802 інфікування COVID-19, з них - 132 дитини та 320 медпрацівників.
  • Через ускладнення, викликані коронавірусом, маємо 38 випадків летальних.
  • Подолали COVID-19 уже 896 людей.
  • На перевірці в Рівненському обласному лабораторному центрі та Центрі громадського здоров’я є 105 зразків. Читать далее