• Home

05 червня 2020

СВЯТА ТРІЙЦЯ І ПОЧАТОК ПЕТРІВСЬКОГО ПОСТУ

050620 4У червні православні християни відзначають одне з важливих християнських свят – Святу Трійцю, яка в 2020 році випадає на 7 червня.

Крім цього, в червні почнеться «петрівка» – багатоденний піст, який триватиме з 15 червня до 11 липня.

Читать далее

ОСТАННІЙ ДЗВОНИК - БЕЗ УЧНІВ

050620 3Нестандартним і непередбачуваним виявилось закінчення 2019/2020 навчального року. У зв’язку із карантинними заходами учні закладів загальної середньої освіти закінчували його дистанційно, а свято Останнього дзвінка було проведено в онлайн-режимі. Так прокоментували нинішню ситуацію у відділі освіти, культури, туризму, молоді та спорту Радивилівської ОТГ.

І надали таку ось статистику: одинадцятий клас закінчило 116 випускників; дев’ятий – 202, а четвертий – 215. Четвертокласники та дев’ятикласники були звільнені від складання державної підсумкової атестації, а випускників одинадцятого класу ще очікує серйозне випробування.

Читать далее

ЖУРНАЛІСТИ ВАЖЛИВІ!

050620 2Напередодні Дня журналіста Національна спілка журналістів України запустила інформаційну кампанію #Журналісти_Важливі. Її мета - привернути увагу влади до необхідності підтримки медіа в період пандемії коронавірусу, а суспільства - до важливості й потрібності журналістської праці.

Багато розвинених країн під час епідемії коронавірусу надали журналістам статус «ключових працівників» – нарівні з лікарями, поліцейськими і працівниками комунальних служб. Уряди різних країн звільняють медіа від податків, замовляють соціальну рекламу в ЗМІ і видають громадянам ваучери на передплату газет.

За оцінками Національної спілки журналістів України, до 20% вітчизняних медіа можуть не пережити карантин та економічну кризу.

Читать далее

НЕ КОХАННЯ - ФРАГМЕНТ З МИНУЛОГО

050620 1Весна прикрасила землю різнокольоровими барвами. В повітрі стояв п’янкий аромат квітучих садів, бузку, нарцисів, і ще безліч різних квітів. Травень показував всю свою красу.

Володимир нехотячи доводив до пуття документи своєї фірми. До обіду мав завезти звіт до обласного центру. А заразом вирішити ще деякі справи. Дорогою, один за одним, минали населені пункти, милуючи око своєю красою. А музика в салоні навіювала різні спогади. Чоловікові раптом захотілося все покинути, і поїхати в село, де колись жила бабуся. Лягти в садку під вишнею, і слухати, як співають птахи. Він втомився від цієї міської суєти.

Читать далее