• Home

12 червня 2020

У НАС ТЕЖ КРЕАТИВЛЯТЬ!

120620 2«Пенсіонерка на Рівненщині перетворила смітник на фотозону… для наречених?» - інформацію під такою назвою нещодавно зустрів в одному з друкованих видань. У ній йдеться про сімдесятилітню Софію Махамуху із села Волиця Здолбунівського району. Коли жінці набридло чекати автобуса поряд зі стихійним сміттєзвалищем, закотила рукави і власноруч узялася його прибирати. Частину попакувала у мішки і спалила, яму землею засипала, розрівняла і висадила квіти.

Читать далее

НАШ ДОСВІД ВИВЧАЛА ГРОМАДА ІЗ ЛЬВІВЩИНИ

120620 1Представники Мурованської ОТГ Львівської області відвідали Радивилів: дізнавалися, як налагодити високоякісне надання адміністративних послуг за принципом «єдиного вікна».

У Мурованській ОТГ невдовзі має запрацювати Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП). Незважаючи на карантин та обмеження, які з ним пов'язані, в Мурованській ОТГ зараз активно працюють над його створенням. У зв’язку з цим робоча група у складі секретаря виконавчого комітету Богдана Свистуна, начальника юридичного відділу Зоряни Андросюк та системного адміністратора - Василя Світлика відвідали Центр надання адміністративних послуг з метою ознайомлення з роботою міської ради щодо його створення, облаштування та технічного наповнення.

Читать далее