• Home

15 червня 2020

ПІСЛЯ 22 ЧЕРВНЯ КАРАНТИН НА РІВНЕНЩИНІ ПРОДОВЖАТЬ

150620 4Динаміка захворюваності в області свідчить про те, що карантин на Рівненщині доведеться продовжувати. Лише за останні дві доби зафіксовано 151 новий випадок інфікування COVID-19. А всього за час пандемії – 2462.

Про це повідомив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін на щоденному онлайн брифінгу.

«Можу чітко підтвердити, що у зв’язку із захворюваністю на території Рівненщини і результатами, які ми отримали за останні дві доби, пом’якшення карантину з 22 червня не відбудеться», - відзначив Сергій Подолін.

Читать далее

СЛУЖБОВИЙ ПОЗАШЛЯХОВИК - ПОЛІЦЕЙСЬКОМУ ОФІЦЕРУ

150620 3Ключі та сертифікат на авто «Renault Duster» для здійснення правоохоронної діяльності поліцейським офіцером Радивилівської ОТГ міський голова М.А.Карапетян отримав у четвер, 11 червня. Цього дня в м.Рівному відбулося вручення 23-х службових транспортних засобів поліцейським, які обслуговують об’єднані територіальні громади області.

Ключі та сертифікати від автівок керівникам ОТГ вручили Голова Національної поліції України Ігор Клименко та голова Рівненської ОДА Віталій Коваль. Головний поліцейський країни наголосив, що завдяки сучасному транспорту поліцейські більш якісно виконуватимуть свої обов’язки в ОТГ. Службові автівки значно покращать поліцейський сервіс у громадах, бо забезпечені усім необхідним, а тому, без перебільшення, стануть своєрідними «офісами на колесах» для офіцерів громад. Транспортні засоби оснащені термопринтерами, вогнегасником, необхідними наборами інструментів тощо.

Читать далее

ВАГОМА ДОПОМОГА МЕДИКАМ

Приємний подарунок отримали нинішнього вівторка у кабінеті міського голови М.А.Карапетяна керівники ЦРЛ та ПМСД Ф.Г.Стецюк і В.В.Поляк. Нашій територіальній громаді було надіслано вагому благодійну допомогу для медичних установ з метою ефективної боротьби з епідемією коронавірусу.150620 2

У супровідних документах, разом з переліком безкоштовно надісланих засобів індивідуального захисту девяти найменувань у кількості 1299 предметів, вказано їх загальну вартість – 17612.00 грн. А в листі на адресу міського голови повідомляється, зокрема

Читать далее

А ЛИСТЯ ТАКЕ, ЯК ВУХА В СЛОНА!

150620 1Унікальні екзотичні дерева для нашого міста здобули у відкритому всеукраїнському розіграші активісти молодіжної ради “Ідея” Радивилівської ОТГ. Двадцять п'ять саджанців екзотичної павловнії Енерджі уже їдуть до нас!

Підсумками голосування, які стали спільним досягненням усіх оприлюднила його ініціаторка, міська жителька Софія Форемна.

Читать далее