• Home

17 червня 2020

У МІСЬКОМУ ПАРКУ ВЖЕ ОСВОЮЮТЬСЯ КРАСУНІ-ПАВЛОВНІЇ

170620 2Нагадаємо, двадцять п’ять саджанців унікальних декоративних дерев здобули у відкритому всеукраїнському розіграші активісти молодіжної ради «Ідея» Радивилівської ОТГ. Цими днями екзотичні представники флори вже прибули за нашою адресою: їх одразу розподілили на місце постійної дислокації. Павловнії Енерджі прикрашатимуть міський парк відпочинку!

Команда ініціативної молоді, якій вдалось успішно організувати онлайн-голосування на сайті офіційного представника «Павловнія Енерджі» та стати лідерами рейтингів, у співпраці з Радивилівською міською радою, здійснила завершальний етап літньої акції – висадила декоративні саджанці на території парку відпочинку ім..Т.Шевченка.

Читать далее

ПОЛІЦЕЙСЬКІ ПОДІЛИЛИСЯ СВОЄЮ КРОВ’Ю

170620 1Заради порятунку онкохворих дітей

Не тільки перебувати на сторожі громадського порядку, а й допомагати іншим у скрутний момент вважають своїм основним завданням люди у поліцейській формі. Почесну місію було здійснено напередодні Всесвітнього дня донора крові, який відзначається щорічно 14 червня.

Десятеро правоохоронців з місцевого відділення поліції, разом із начальником відділення В.М.Коркошем поповнили банк крові майже на три літри .

Читать далее