• Home

23 червня 2020

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ІНСТРУМЕНТІВ ВРАЗИЛА МОЖЛИВОСТЯМИ

230620 2Нещодавно в центрі міського парку керівники та спеціалісти підприємств та установ мали можливість оглянути розмаїту виставку техніки та допоміжних пристосувань всесвітньовідомої фірми.

Дана публікація – аж ніяк не прихована реклама. Адже не можна приховати того, що відоме мільйонам людей, які мають справу з технікою. Мова йде про розроблені у Німеччині інструменти STIHL. Нині у їх виробництві застосовуються найякісніші метали, інноваційні полімери та інші матеріали.
Легендарні бензопили, надійні мотокоси, потужні бензорізи…Історія інновацій компанії почалась ще в далекому 1926 році з розробки переносної ланцюгової пили, яка працювала спочатку на електричному, а потім на бензиновому двигуні.

Читать далее

ПОТРУДИЛАСЬ ГРОМАДА НА СЛАВУ БОЖУ

230620 1У першу неділю після Святої Трійці у Підзамчівському старостинському окрузі відбулася довгоочікувана і знакова духовна подія: сільська громада завершила будівництво та оновлення двох поклінних хрестів в Круках.

Святкового дня прихожани Свято-Покровського храму с.Підзамче разом із настоятелем отцем Василієм зібралися на богослужіння біля поклінних хрестів, над якими здіймаються у небесну вись криті золотом куполи.

Читать далее