• Home

26 червня 2020

ЯК ДОПОВЗТИ ТО ТІЄЇ ЄВРОПИ? ЯКЩО КУЛЬТУРА – ДО …ОПИ

260620 2В міському парку відпочинку - кричущий акт вандалізму: нові сміттєві урни чергові недоумки використали в якості громадського туалету. Чиєсь лайно довелось вигрібати працівникам з благоустрою міської ради, які щодня прибирають територію парку від наслідків вечірніх посиденьок наших містян та слідкують за санітарним станом смітників.

Ледве стримуючи на обличчі огидливу реакцію, викликану темою, яку зараз доводиться викладати на розсуд громадськості, з соромом констатуємо: ср..ли наші люди на ті європейські цінності, за які ще кількаріч тому одні співвітчизники гинули, інші - вмивались власною кров’ю. Та й загалом - на основні, відомі суспільству закони порядку, предметно так і з розмахом - ср..ли!

Читать далее

ВИМОГ КАРАНТИНУ ДОТРИМУЮТЬСЯ. НЕ ВСІ…

260620 1Вже котрий місяць у нашій державі, як і в цілому світі, тривають карантинні та профілактичні заходи, пов’язані з пандемією коронавірусу. У травні уряд дещо послабив карантин, дозволивши, при суворому дотриманні переліку вимог, відкрити торгівельні заклади, зокрема, ринки. Нинішнього «базарного» вівторка на міському ринку «Новий» побував кореспондент тижневика «Сурми Радзивілів».

Як розповів представник адміністрації ринку М.Гельбер, перед відновленням торгівельної діяльності було вжито вичерпних заходів безпеки як покупців, так і працівників прилавка. Зокрема, при входах як на продуктовий, так і на речовий ринок, постійно чергують працівники «Нового», здійснюючи температурний безконтактний контроль відвідувачів, а також дотримання вимог щодо захисних масок. Поряд з контролерами знаходяться ємкості з антисептичними засобами, пропонуються захисні маски тим, хто забув їх дома чи деінде.

Читать далее