• Home

29 червня 2020

РІВНЕНЩИНА COVID-19: ВАЖЛИВЕ СТАНОМ НА 29 ЧЕРВНЯ

290620 4За попередню добу виявлено 76 нових інфікованих на COVID-19. 

Станом на ранок 29 червня на Рівненщині зареєстровано ще 30 нових випадків захворювання на коронавірус.

Всього за час пандемії зафіксовано 3674 інфікування COVID-19.

Через ускладнення, викликані коронавірусом, померло 69 людей. 

Вночі, на жаль, пішла із життя 57-річна рівнянка.

Подолали COVID-19 уже 1746 жителів області.

Читать далее

У РАДИВИЛІВСЬКІЙ ОТГ ЗАПРАЦЮВАЛА ПОЛІЦЕЙСЬКА СТАНЦІЯ

Н290620 3а території громади повномасштабно впроваджено проект «Поліцейський офіцер громади». За безпековий фактор жителів сільської місцевості ОТГ, починаючи із березня, відповідає старший лейтенант поліції Ярослав Леонідович Сологуб, який пройшов багатоетапне навчання та відповідну кваліфікаційну підготовку, до того, як стати поліцейським офіцером та заступити на варту порядку в громаді.

Читать далее

У ДЕНЬ, КОЛИ ОБІРВАВСЯ ПОЛІТ ПІДПОЛКОВНИКА АНДРІЯ БЄЛКІНА

290620 2Радивилівщина вшанувала світлу пам'ять військового вертолітника-командира, який загинув у небі над Слов’янськом у червні 2014-го, захищаючи незалежність й територіальну цілісність України.

Шість років тому 24 червня Радивилівщину сколихнула сумна і скорботна звістка: під час проведення антитерористичної операції біля гори  Карачун, що поблизу Слов’янська Донецької області, терористами-найманцями був збитий український військовий вертоліт Мі-8 під командуванням Андрія Бєлкіна, який повертався з блокпоста з фахівцями, що встановлювали апаратуру з метою організації моніторингу простору, фіксації фактів порушення перемир’я в зоні проведення АТО.

Читать далее

СТВОРЮЄ ВЕСІЛЛЯ, ЯКЕ ВИКЛИКАЄ «WOW-ЕФЕКТ»!

290620 1Коли ви, нарешті, зустріли кохану людину, і у відповідь на доленосне запитання прозвучало впевнене «так», настає пора планувати одруження. І ось тут не забудьте, що…

… Шлюбні приготування – це не тільки десятки тисяч витрачених гривень та довгі тижні організаційних клопотів, від натиску яких не витримує, іноді, навіть найстійкіша нервова система. Щедрий перелік страв у меню, дрес-код наречених, на якому не прийнято економити, розваги й декор, усе це оплачене і замовлене, щоб отримати бажаний результат - яскраве, свято, яке б запам’яталося всім друзям й родичам як феєричний початок сімейної історії. Однак, не завжди враження від весільного дня схожі на отой уквітчаний торт, яким частують гостей наприкінці. І замість тримати у приємній ейфорії, нагадують, швидше, якусь хаотичну подію. Хоч, нібито, і всіх модних віянь дотримано, і музика гарно звучала, і столи від наїдків гнулися. Але ось, начебто, чогось важливого не врахували. І, головне, жодного кадру назад вже не відмотати. Залишається хіба що філософствувати на кшталт: головне, щоб жили молодята довго і щасливо.

Читать далее