• Home

15 липня 2020

«КОЛИ ВЕСЬ СВІТ - ТЕМІНЬ, КОХАННЯ - ВУЛКАН СВІТЛА…»

150720 3У неділю, 5 липня, у Львові відбулась презентація персональної виставки художника з Бродів Максима Бєскова під назвою "Діва". Невдовзі познайомитися з творчістю митця зможуть і радивилівці!

Експозиція містить чотирнадцять пастельних полотен, створених митцем за останні шість місяців після чотирирічної перерви. Цей проект став відображенням діалогу між внутрішнім "я" художника і об'єктивною дійсністю - з її нормами і правилами.

"В роботах художника я побачив тонку грань між ніжною романтикою, сентиментальності, тендітності та пристрасним, шаленим коханням. Коли весь світ - темінь, кохання - вулкан світла. Це інтим двох закоханих людей, і більш нікого", – поділився враженнями один із відвідувачів виставки.

Читать далее

КОСМЕТОЛОГ, НЕВРОЛОГ ТА СУДМЕДЕКСПЕРТ З РІВНЕНЩИНИ ВІДЗНАЧИЛИСЬ НА KYIV FOOTBALL CUP-2020

150720 2Команда медиків виборола «бронзу»

Упродовж 3–4 липня в Києві під егідою Європейської ліги ветеранів тривав IV турнір із футболу серед ветеранів 40+ «Kyiv Football Cup-2020», у якому взяли участь 16 команд із 11 міст України.

Лікарі з Рівненщини — Сергій Малеш (дерматокосметолог, трихолог Рівненської медичної клініки «Єва»), Віктор Монастирський (невролог обласної клінічної лікарні), Олександр Возняк (судмедексперт), Микола Кліщ (дитячий отоларинголог з обласної лікарні), Федір Стецюк (хірург, керівник Радивилівської районної лікарні та Віталій Коваль (стоматолог приватної клініки у ради вилові) — зіграли у турнірі у складі збірної лікарів України 40+.

Читать далее

«СПІВПРАЦЯ ОДНОДУМЦІВ ТА ПРОФЕСІОНАЛІВ СПРИЯТИМЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЮ ЕКОНОМІЧНОГО ТА СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ГРОМАДИ»

150720 1(Зі звіту міського голови про підсумки роботи Радивилівської міської ради та її виконавчого комітету за 2019 рік.)

Шановні депутати міської ради, члени виконкому, представники громадськості міста та жителі радивилівської громади!

Відповідно до вимог частини 7 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міський голова не рідше одного разу на рік звітує про свою роботу перед територіальною громадою на відкритій зустрічі з громадянами. Зазвичай, звітую я в травні, згідно плану роботи ради. Але, цього року пандемія внесла свої корективи і ми змушені були перенести публічний звіт голови на більш спрятливий час.

Читать далее