• Home

27 липня 2020

РІВНЕНЩИНА COVID-19: ВАЖЛИВЕ СТАНОМ НА 27 ЛИПНЯ

270720 5За попередню добу виявлено 78 нових інфікувань COVID-19. Станом на ранок 27 липня на Рівненщині зареєстровано ще 29 нових випадків захворювання на коронавірус.

Всього за час пандемії зафіксовано 5734 випадки захворювання на коронавірус. З них 455 дітей та 592 медпрацівники. 

В області 92 летальних випадки спричинені COVID-19.

Подолали хворобу 4387 людей.

В роботі лабораторій області 123 зразки.

Цілодобовий оперативний штаб при Рівненській ОДА продовжує впроваджувати заходи задля недопущення потужного спалаху коронавірусної інфекції в області:

Читать далее

ВІДТЕПЕР МИ – ДУБЕНЧАНИ. НАДОВГО?

270720 4«Це рішення Україна мала б прийняти щонайменше 20 років тому, кожен день зволікання коштував якості життя й добробуту громадян…» - сказав днями заступник Міністра розвитку громад та територій В’ячеслав Негода, коментуючи прийняту 17 липня Постанову Верховної Ради України «Про утворення та ліквідацію районів». За це рішення проголосували 238 народних депутатів. Згідно з документом, тепер в Україні 136 районів. Старі 490 районів парламент ліквідував.

Читать далее

ТРАНСПОРТ БЕЗ НОМЕРНИХ ЗНАКІВ – ПОРУШЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА

270720 3В районі проходить комплекс профілактичних заходів щодо виявлення порушень правил дорожнього руху, пов’язаних з розміщенням номерних знаків або їх невідповідністю вимогам стандартів.

Власникам транспорту варто дотримуватися положень щодо правомірності використання номерних знаків та в жодному разі не відчіпляти їх з авто.

Водіям варто знати, що керування транспортом без номерів за ч. 6 ст. 121 КпАП передбачає накладання штрафу в розмірі 170 гривень.

Читать далее

ГОРНУТЬСЯ В РУКИ РОЗКВІТЛІ ЮКИ!

270720 2Ці субтропічні рослини, які ще називають «деревом щастя», прекрасно освоїлися у нашому кліматі. Невибагливі у догляді, такі, що добре переносять українську зиму, а влітку – зупиняють погляд розкішним цвітінням, юки швидко стали загальними улюбленицями і вважаються незамінними в ландшафтному оздобленні. Цих екзотів дедалі частіше можна зустріти у садках, квітниках та на подвір’ях жителів як міста, так і села.

 

А біля помешкання Наталії Семчук із с.Балки юки влаштували справжнє квітуче королівство! Найкращим підтвердження того, що почуваються вони у її саду комфортно та цілком по-домашньому, стали майже двометрові ефектні парасольки із розквітлих дзвоників.

Читать далее

У ВІНОЧКУ ТАЛАНТІВ

270720 1Починаючи із 5 липня, у філіалі «Будинок культури с.Підзамче» КЗ «Радивилівський міський Будинок культури» було оголошено онлайн-конкурс на краще виконання української пісні серед наймолодших під назвою «Ми – діти твої, Україно».

Старостинський округ щедро славиться своїми талантами, а тому охочих позмагатися за звання найкращого вокаліста громади знайшлося чимало! Творча скринька швидко наповнилась відеороликами із запальними і ліричними піснями. Співаючи, діти вкладали щирість душі і все те найкраще, що йде від серця.

Читать далее